Szukasz lekkich, przewiewnych butów na wiosnę i lato, które wyglądają elegancko, a jednocześnie są wygodne jak ulubione mokasyny? Poznaj model Maciejka K7513-01/00-1 – nowoczesne półbuty typu slingback z otwartą piętą, wykonane z miękkiej, naturalnej skóry w klasycznej czerni. Zabudowany, gładki nosek o łagodnie zaokrąglonej linii nadaje im minimalistyczny, wręcz architektoniczny charakter, a subtelny nity z logo dodaje szlachetnego wykończenia. Regulowany pasek z klamerką stabilnie trzyma stopę, a niska, elastyczna podeszwa i delikatnie podniesiony rant dbają o miękki krok przez cały dzień. To uniwersalny fason dla kobiet, które lubią połączenie prostoty, wygody i ponadczasowej elegancji – idealny do pracy, na city break i letnie spacery. Polska marka Maciejka słynie z komfortu i dbałości o detale, a ten model jest esencją jej estetyki.
Smart casual do pracy: połącz czarne slingbacki z cygaretkami 7/8 w kolorze écru, koszulą z wiskozy i lekką marynarką oversize. Gładka cholewka i zamknięty nosek sprawiają, że model wygląda bardziej „biurowo” niż typowe klapki, ale pozostaje przewiewny i komfortowy.
Miejska lekkość: zestaw je z lnianą sukienką koszulową i torebką na ramię. Czerń przełamie naturalne tkaniny i doda całości wyrazistej, minimalistycznej ramy. Idealne na weekendowe zwiedzanie miasta – niska podeszwa nie męczy stóp.
Monochrom z nutą nowoczesności: czarne, szerokie jeansy, prążkowany top i skórzany pasek. Gładka, opływowa linia cholewki pięknie „uspokaja” sylwetkę, a otwarta pięta dodaje wrażenia lekkości. To stylowy kompromis między sandałem a balerinką.
Model K7513-01/00-1 łączy wygodę płaskiej podeszwy z dopracowaną formą – to buty, które bez trudu dopasujesz do garderoby kapsułowej. Naturalna skóra z wierzchu i wewnątrz podnosi trwałość oraz komfort noszenia, a regulowany pasek pozwala dopasować obwód pięty do indywidualnych potrzeb. Jeśli szukasz alternatywy dla sandałów i balerin, a jednocześnie zależy Ci na eleganckiej prostocie, czarne slingbacki Maciejka będą strzałem w dziesiątkę. To rozwiązanie na sezon wiosna–lato, kiedy chcesz, by stopy oddychały, ale lubisz czuć stabilność zabudowanego przodu. Dzięki miękkiej, lekko sprężystej podeszwie model sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas długich, miejskich spacerów. Czerń nadaje im maksymalną uniwersalność – łatwo zestawisz je z sukienkami, spódnicami i spodniami o różnym kroju. To propozycja polskiej marki, która od lat słynie z komfortu i przemyślanych detali – dyskretne logo w formie nitu to elegancki akcent, który nie dominuje stylizacji.
Zamów czarne, skórzane półbuty typu slingback od Maciejka w midiamo.pl i przekonaj się, jak wygodny może być każdy krok. Na midiamo.pl znajdziesz szeroką rozmiarówkę i szybkie formy dostawy, a w razie potrzeby – sprawną wymianę. Odśwież swoją garderobę na sezon wiosna–lato i postaw na uniwersalny model, który „robi” stylizację bez wysiłku. Sprawdź dostępność rozmiarów już teraz w midiamo.pl i wybierz swój nowy, ponadczasowy klasyk.