Festiwal książki dziecięcej

13 marca - 26 marca

Stwórz swój pakiet książek dla dzieci

W pakiecie taniej

Wiek

Top książek dziecięcych

Nowości

chmura motylek

Zainspiruj się

Zainspiruj się

Komiks dziecięcy

Poradniki dla rodziców

Prasa dziecięca

chmura

Meble na książeczki

chmura

Zabawki

Aktualności

grafika do artykułu

8 książek dla dzieci, które musisz poznać tej wiosny!

Naciąga wiosna, a z nią rewelacyjne premiery! Wszystkie nowe tytuły to części doskonałych serii dla dzieci. Znajdziecie tu hity dla maluszków, jak i młodszych nastolatków. Na którą nowość najbardziej czekacie?

Czytaj więcej

grafika do artykułu

Dlaczego wszyscy powinniśmy przeczytać „Dziennik Cwaniaczka”?

Miliony sprzedanych egzemplarzy, siedemnaście tomów serii oraz liczne spin-offy i adaptacje filmowe – „Dziennik Cwaniaczka” to międzynarodowy fenomen, który wciąż rozpala wyobraźnie fanów na całym świecie. Z okazji premiery kolejnego tomu zastanówmy się nad popularnością tego cyklu książek dla młodzieży.

Czytaj więcej

grafika do artykułu

Kotka, z którą dorastają wasze dzieci. Oto Kicia Kocia!

Kicia Kocia to kilkuletnia rezolutna kotka, która uczy małego czytelnika wielu przydatnych umiejętności; pomaga odnaleźć się w nowych sytuacjach. Jest taka, jak dzieci, którym rodzice czytają jej przygody. Czasem radosna, kiedy indziej zmartwiona czy zdezorientowana, dzięki czemu maluchy bardzo szybko odnajdują w niej bratnią duszę, utożsamiają się z nią i łatwiej im kroczyć przez życie. W tym artykule poznasz najważniejsze serie z Kicią Kocią i dowiesz się, w jakiej kolejności czytać serię o Kici Koci.

Czytaj więcej

grafika do artykułu

„Współpraca i troska powinny stać się normą”. Wywiad z Anitą Głowińską, autorką serii „Kicia Kocia”

Seria o Kici Koci to od wielu lat absolutny fenomen w świecie rodzimej literatury dziecięcej. Ogromna liczba sprzedanych książeczek i adaptacje filmowe pokazują, że najmłodsi czytelnicy wciąż kochają przygody charakterystycznej kotki i jej przyjaciół. Z autorką serii, Anitą Głowińską rozmawiamy o tworzeniu „Kici Koci”, dobrych książkach dla dzieci i relacjach z młodymi fanami.

Czytaj więcej

chmura