Angelcare

Filtruj
Kategorie
Wiek
Seria
Kolor
Cena
Ocena klientów
Dostępność

AngelCare

AngelCare to kanadyjska firma produkująca akcesoria dziecięce, które pomagają zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych. W asortymencie marki znajdziecie urządzenia ułatwiające rodzicom czuwanie nad ich dzieckiem, takie jak elektroniczna niania czy nowoczesny monitor oddechu, a także przydatne akcesoria kąpielowe oraz funkcjonalne wkłady i woreczki na zużyte pieluchy. 

AgelCare – niania bezprzewodowa z czujnikiem ruchu

Produkty marki dostępne na stronie to przede wszystkim nowoczesny sprzęt, który w warunkach domowych czuwa nad bezpieczeństwem dziecka podczas snu. W ofercie sklepu znajdziecie m.in. nianię elektroniczną z czujnikiem ruchu wyposażoną w odtwarzacz audio. W niezakłócający odpoczynku sposób monitoruje ona ruch i odgłosy wydawane przez malucha oraz powiadamia rodziców, gdy tylko się on przebudzi. Płytka sensoryczna niani umieszczana pod materacem wykrywa każdą, nawet najdelikatniejszą zmianę pozycji.

Gdy dziecko nie rusza się przez kilkanaście sekund, pojawia się dźwięk ostrzegawczy. 20-sekundowy bezruch niemowlęcia jest sygnalizowany poprzez głośny alarm w postaci serii ciągłych dźwięków, co pozwala na szybką reakcję opiekuna. AngelCare niania z czujnikiem ruchu została ponadto wyposażona w termometr, który także informuje rodziców, gdy temperatura w pokoju dziecka spadnie lub wzrośnie ponad ustaloną normę.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo malucha

W asortymencie marki znajdują się również praktyczne akcesoria kąpielowe, które ułatwią rodzicom codzienną pielęgnację dziecka. Jednym z nich jest leżaczek do kąpieli AngelCare, przeznaczony dla niemowląt do 6. miesiąca życia. Wykonany z przyjemnego w dotyku materiału szybkoschnący pomocnik zapewni Wam i dziecku komfort podczas czynności związanych z myciem.

Warto także zwrócić uwagę na produkty marki pozwalające w higieniczny sposób pozbyć się zużytych pieluszek. Wkłady AngelCare pasują do każdego pojemnika na pieluchy oferowanego przez tego producenta. Wielowarstwowe, nieprzepuszczające nieprzyjemnych zapachów woreczki zostały wyposażone w antybakteryjną powłokę, która skutecznie ogranicza mnożenie się bakterii. Każdy wkład mieści do 128 zużytych pieluszek.

Jeśli szukacie akcesoriów, które przydadzą się podczas pierwszych miesięcy życia dziecka, zapoznajcie się z ofertą AngelCare. Monitor oddechu, elektroniczna niania, akcesoria kąpielowe czy higieniczne wkłady na odpady pomogą zwiększyć komfort opieki nad niemowlakiem i sprawią, że stanie się ona o wiele łatwiejsza.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Angelcare

TOP
Angelcare, Niania elektroniczna, Czujnik ruchu, AC027
8 Angelcare, Niania elektroniczna, Czujnik ruchu, AC027 Angelcare
5/5
275,00 zł
Promocja
279,99 zł  najniższa cena

330,73 zł  cena regularna

TOP
Angelcare, Krzesełko do kąpieli, Szare