Filtruj
Kategorie
Marka
  • więcej
Płeć
Kolor
Cena
Ocena klientów
Dostępność

Podgrzewacze do butelek

Podgrzewacze do butelek to elektryczne urządzenia, dzięki którym można przygotować swojemu dziecku posiłek o odpowiedniej temperaturze, np. mleko, papki, zupy czy przeciery. W naszym asortymencie znajduje się wiele tego typu produktów różnych marek, m.in. Thermobaby, Tommee Tippee, Bo Jungle, Esperanza, Avent, Babyono, Badabulle, Reer, Miniland czy Chicco. Można znaleźć modele umożliwiające podgrzewanie zarówno szklanych, jak i plastikowych butelek. Niektóre modele nadają się także do podgrzewania słoiczków oraz torebek.

Łatwe w obsłudze podgrzewacze do butelek

Za pomocą podgrzewacza można szybko i wygodnie przygotować pokarm dla dziecka. Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, a następnie odczekać wymagany czas. W naszej ofercie znajduje się wiele podgrzewaczy do butelek obsługiwanych z poziomu elektronicznego panelu dotykowego, w tym z funkcją podświetlenia nocnego. Niektóre modele pozwalają natomiast wybierać tryby za pomocą wygodnego pokrętła.

O zakończeniu podgrzewania informuje sygnalizacja świetlna oraz dźwiękowa. Można także znaleźć produkty z opcją automatycznego wyłączania.

Wielofunkcyjne podgrzewacze żywności

Podgrzewacze do butelek są wyposażone w wiele praktycznych funkcji. Użytkownik może wybierać spośród kilku opcji temperatury, która następnie jest przez określony czas podtrzymywana. Najdłużej – nawet przez kilka godzin – utrzymują ją podróżne podgrzewacze do butelek. Podgrzewanie następuje pod wpływem pary wodnej, dlatego nie dochodzi do utraty witamin oraz innych cennych składników odżywczych.

Podgrzewacze umożliwiają także rozmrażanie żywności czy sterylizację butelki. Niektóre produkty są wyposażone we wbudowany termostat, który zapobiega przegrzaniu i odpowiada za utrzymanie właściwej temperatury pożywienia.

Podgrzewacz do butelek powinien być bezpieczny dla zdrowia dziecka. Ważne jest, aby do jego produkcji nie były użyte potencjalnie szkodliwe substancje, np. BPA.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie podgrzewacze do butelek. Wybierz produkt, który pozwoli ci przygotowywać dla dziecka smaczne i zdrowe posiłki o optymalnej temperaturze.

więcej

Strefa marek

Podobne do ostatnio oglądanego