Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Minionki

Minionki to bohaterowie filmów animowanych studia Illumination Enterteiment. Mówiące w swoim niezrozumiałym dla ludzi języku małe żółte stworki szybko skradły serca dzieci i dorosłych na całym świecie, o czym świadczy kinowy sukces każdej kolejnej odsłony filmów z ich udziałem. Z myślą o wszystkich fanach żółtych milusińskich przygotowaliśmy bogatą propozycję różnorodnych produktów – od filmów, przez zabawki, ubrania, kosmetyki, etui na telefony aż po obrazy oraz wiele innych praktycznych akcesoriów z podobizną Minionków.

Minionki zabawki

W naszej ofercie znalazły się zabawki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku – od najprostszych przytulanek, idealnych dla najmłodszych maluchów, przez zestawy Lego powstałe z myślą o sześcio- i ośmiolatkach, aż po puzzle nawet z 500 elementami, dla jeszcze starszych miłośników żółtych stworków. Poza nimi bez problemu odnajdziesz także klasyczne Figurki POP, angażujące i rozwijające gry planszowe i karciane oraz inspirujące zabawki interaktywne. Dla dzieci, które na co dzień roznosi energia i przy okazji kochają Minionki, najlepszą zabawką okazać się może żółta piłka do skakania, która jest gwarantem angażującej fizycznie zabawy.

Praktyczne gadżety w Minionki

Minionki to jednak nie tylko zabawki. Wśród naszych propozycji zawarliśmy wiele praktycznych gadżetów oraz przedmiotów codziennego użytku, dzięki którym postać Boba, Dave’a, Stuarta i Kevina może towarzyszyć dziecku we wszystkich jego codziennych zajęciach. T-shirty, bluzy i  chłopięce bluzki oraz plażowe szorty, a także pościel i ręczniki - wszystkie z podobizną ulubionych bohaterów, to z pewnością obowiązkowe elementy garderoby i pokoju każdego dziecka. Natomiast sztućce, miski, talerze, kubki i bidony z rysunkami żółtych, uśmiechniętych buziek potrafią skutecznie wzmóc apetyt nawet największych niejadków. Dzięki torbom śniadaniowym, plecakom, walizkom i parasolkom istnieje możliwość, by ulubionego Minionka zabrać ze sobą w każdą, nawet najdłuższą podróż.

Minionki filmy

W naszej ofercie nie mogło także zabraknąć sprawców całego zamieszania, czyli kinowych filmów, dzięki którym cały świat miał okazję poznać żółtych rozrabiaków. Minionki, Minionki Rozrabiają, Gru, Dru i Mionionki oraz Jak Ukraść Księżyc wybrać możesz w formie płyt DVD, Blu Ray oraz w 4K. Osoby, które nie posiadają jeszcze żadnego tytułu, mogą zaopatrzyć się w jedną z kilku pięknie wydanych kolekcji zawierającą wszystkie 4 filmy z żywiołowymi Minionkami.

Przejrzyj naszą ofertę produktów z motywem Minionków i sprawdź, które z nich mogą sprawić największą radość twojemu dziecku.

więcej