L.O.L Surprise

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Nowości
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

LOL Surprise

Głównym produktem pod marką LOL Surprise są niewielkie laleczki zamknięte w kuli i otoczone dodatkami w postaci różnorodnego wyposażenia. Jak wskazuje sama nazwa, zarówno laleczka, jak i pozostałe elementy są niespodzianką dopasowywaną losowo. Twórcą tej popularnej zabawki jest Włoch Giochi Preziosi, który w maju 2017 roku pokazał światu LOL Surprise laleczki. Produkt stał się ulubieńcem dzieci w mgnieniu oka, a jego popularność nie okazała się jedynie sezonową modą.

Za tak wielką sławę lalek LOL odpowiadają przede wszystkim influencerzy nagrywający filmy z rozpakowywania lalek na platformie YouTube. Oparta na tym filarze promocja marki sprawiła, że LOL lalka stała się fenomenalnym hitem sprzedaży. Ogromna popularność pozwoliła na rozwój marki i poszerzanie asortymentu o kolejne serie i inne kategorie produktowe.

Serie urozmaicające zabawę

Pierwszym produktem marki LOL Surprise są klasyczne lalki zamknięte w kuli wraz z dodatkowymi elementami. Wraz z rosnącą popularnością zabawek na rynku pojawiały się nowe rodzaje laleczek. Wśród nich istotną rolę odgrywa seria LOL Surprise OMG, w której można znaleźć lalki znacznie większe niż klasyczne, bo sięgające około 28 cm. Innym wariantem zabawki jest walizeczka, w której na dziecko czeka jeszcze więcej niespodzianek do odkrycia.

Dostępna jest również seria LOL Surprise Pets, w której skład wchodzą zwierzątka wraz z akcesoriami. Ponadto istotnym urozmaiceniem są lalki z serii LOL Surprise Winter Disco. Seria zimowa obejmuje laleczki w kulach, duże lalki OMG oraz zwierzątka. Fenomen tych zabawek wciąż zadziwia, co wpływa na ciągły rozwój marki i zapewnia regularne tworzenie nowych serii.

Nie tylko lalki

Dzięki ogromnej popularności wśród dzieci na całym świecie marka LOL Surprise stała się niezwykle rozpoznawalna i pożądana. To pozwoliło na stworzenie wielu różnorodnych produktów inspirowanych marką oraz samymi lalkami LOL. Na rynku można spotkać gry planszowe lub karciane z wizerunkami laleczek oraz zdobione w stylu marki LOL. Na liście dostępnych produktów są również puzzle, poduszki czy zestawy kreatywne.

Marka LOL Surprise wychodzi także poza kategorię zabawek. Popularna LOL Surprise lalka stała się inspiracją do powstania akcesoriów, takich jak zegarki, parasole, bidony. Dostępne są też stroje kąpielowe z wizerunkami lalek oraz ręczniki i torby sportowe. Ponadto wśród produktów z logo LOL znajdują się kubki, zestawy naczyń czy wyposażenie szkolne, na przykład zeszyty, długopisy lub notesy.

więcej