Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
Producent
  • więcej
Ilość elementów (puzzle)
Cena
Ocena klientów

Akcesoria do puzzli

Puzzle to ponadczasowa, znana na całym świecie rozrywka, która od ponad dwustu lat skupia przy stołach osoby różnej narodowości, płci oraz w różnym wieku. Dla jednych osób układanie puzzli jest sposobem na spędzenie miło czasu w gronie rodzinnym, dla innych idealnym sposobem na relaksujące popołudnie w samotności, a dla jeszcze innych pełnowymiarowym hobby, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. Niezależnie od motywacji warto wyposażyć się w niezbędne, praktyczne akcesoria do układania puzzli, które w znacznym stopniu ułatwią organizację stołu.

Sortery do puzzli

Układanie puzzli zwykle rozpoczyna się od sortowania elementów. Rzetelne rozdzielenie puzzli w dużym stopniu przekłada się na szybkość i finalnie na całościową satysfakcję z układania. Sortery do puzzli to specjalne pojemniki przeznaczone do tego zadania. Pozwalają one podzielić elementy układanki na wiele grup, ułatwiają przeszukiwanie każdej z nich oraz sprawne odnajdowanie pasujących elementów. Pomagają także utrzymać porządek podczas układania oraz gwarantują łatwe złożenie i schowanie elementów po jego zakończeniu.

Maty i teczki na puzzle

Mata do puzzli jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają dużej przestrzeni i przy przerywaniu układania zmuszone są chować układankę, po to by odzyskać miejsce na stole lub biurku. Wykorzystanie maty jest bardzo łatwe. Rozkładamy ją na blacie i na niej układamy puzzle. Kiedy kończymy, matę wraz z znajdującymi się na niej elementami zwijamy w rulon i zabezpieczamy przed rozwinięciem. Powstałą w ten sposób tubę odkładamy w dowolne miejsce i sięgamy po nią wtedy, kiedy chcemy. Po jej rozwinięciu, wszystkie ułożone wcześniej elementy znajdować się będą w tym samym miejscu, w którym je pozostawiliśmy. Podobną funkcję pełnią składane teczki na puzzle. W naszej ofercie znajdziesz maty i teczki różnej wielkości, umożliwiające przechowywanie obrazów złożonych nawet z 3000 elementów.

Kleje do puzzli

Jeśli zdecydujesz się zachować powstały z puzzli obraz i ozdobić nim ściany swojego domu, niezbędne będzie przyklejenie elementów np. do brystolu i dodatkowe zabezpieczenie całości ramą. Podczas tego procesu warto skorzystać z klejów do puzzli. Poza wygodnymi aplikatorami, charakteryzuje je również wysoka trwałość. Dodatkowo chronią one delikatny, papierowy spód puzzli. Daje to pewność, że sklejone elementy ani nie rozmiękną, ani klej nie wyschnie, co mogłoby spowodować ich odpadanie.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do układania puzzli takich marek jak Ravensburger, Trefl, Jumbo czy Clementoni. Sprawdź, które z nich ułatwią ci układanie i sprawią, że puzzle będą dla ciebie jeszcze przyjemniejszą rozrywką.

więcej

TOP - najczęściej kupowane akcesoria do puzzli

TOP
Trefl, sorter do puzzli
4 Trefl, sorter do puzzli Trefl
4.7/5
37,15 zł
33,43 zł
TOP
Sorter do puzzli
8 Sorter do puzzli Clementoni
4.8/5
32,85 zł
29,56 zł
TOP
Gra Terraformacja Marsa: Zestaw Dodatkowy #5
20 Gra Terraformacja Marsa: Zestaw Dodatkowy #5 Rebel
5/5
33,88 zł
Promocja
36,00 zł najniższa cena z 30 dni
TOP
Piatnik, tacka do kości