Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Lalki interaktywne

Lalki interaktywne od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem maluchów. Nic w tym dziwnego. Lalki wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak płacz, wypowiadanie pojedynczych słów lub całych fraz oraz śpiewanie piosenek są jednymi z najlepszych towarzyszek dziecięcych zabaw. Nasza oferta lalek interaktywnych to bogata propozycja zarówno lalek bobasów, jak i modeli posiadających dodatkowe akcesoria, takie jak zestawy fryzjerskie i dodatkowe ubranka oraz wiele innych gadżetów urozmaicających każdą przygodę z lalką.

Lalka interaktywna bobas

Lalki bobasy, które rozmiarem i wyglądem przypominają noworodki lub malutkie dzieci, to zabawki od lat cenione przede wszystkim przez małe dziewczynki. Dzięki opiece nad takim bobasem, dziecko ma możliwość rozwijać swoją troskliwość, empatię oraz testować role społeczne. Natomiast funkcje takie jak mruganie, płacz i uspokajanie się po podaniu lalce smoczka, nadają całemu procesowi nauki jeszcze większego realizmu a samą zabawę czynią jeszcze bardziej atrakcyjną. W naszej ofercie znajdziesz wiele interaktywnych bobasów znanych i renomowanych firm, taki jak Antonio Juan, Llorens oraz Paola Reina, które dostarczają najwyższej jakości produkty wykonane z certyfikowanych i bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Interaktywne lalki przyjaciółki

Lalka interaktywna to także dobry materiał na wierną przyjaciółkę dla twojego dziecka, towarzyszkę jego zabaw, podróży i wspólnego odkrywania świata. W naszej propozycji poza modelami małymi, znajdują się także lalki kilkudziesięciocentymetrowe, które bez problemu mogą zająć miejsce przy stole podczas zabawy w podwieczorek lub wejść w rolę siostry podczas zabawy w dom. Lalki, które posiadają funkcję śpiewania, mogą nauczyć malucha nowych, nieznanych mu piosenek, a potem zachęcać go do wspólnego śpiewu. Natomiast lalki wypowiadające słowa po polsku i angielsku mogą okazać się doskonałym wprowadzeniem do nauki języków obcych.

Lalki interaktywne nie tylko bawią, ale również rozwijają i uczą. Sprawdź naszą ofertę i wybierz taką, która najbardziej zachwyci twoje dziecko.

więcej

TOP - najczęściej kupowane lalki interaktywne

TOP
Epee, lalka Bellie Beth
2 Epee, lalka Bellie Beth Epee
5/5
158,99 zł
176,99 zł
TOP
Natalia, lalka interaktywna
14 Natalia, lalka interaktywna Artyk
5/5
89,00 zł
110,00 zł

Dowiedz się więcej o lalkach interaktywnych i innych

Wszystkie artykuły