Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej

Modele do sklejania

Modelarstwo to ponadczasowe hobby przede wszystkim wśród chłopców i mężczyzn w różnym wieku. Pasjonaci znajdą w asortymencie różne modele do sklejenia: pojazdy, maszyny i figurki wiodących producentów, np. Gunpla, Revell czy Italeri. Dostępne są także wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak maty modelarskie, dioramy i różne imitacje do tworzenia różnych szczegółowych scenerii, oraz narzędzia modelarskie, np. kleje, farby, taśmy, pędzelki czy noże produkowane przez Vallejo, TCX czy Games Workshop. 

Modele do sklejania dla dorosłych

Modelarze z większym doświadczeniem mogą wybierać wśród produktów oznaczonych różnymi poziomami trudności. Wśród zestawów znajdują się zarówno duże modele do sklejania, pozwalające odtworzyć swoje pierwowzory z dużą dokładnością, jak i mniejsze repliki, pojedyncze lub będące elementami większych, bardzo szczegółowych makiet.

W sklepie znajdują się modele do sklejania przedstawiające m.in. samochody, helikoptery, pojazdy i sprzęt wojskowy, pociągi czy statki kosmiczne, ale także repliki maszyn i figurki z różnych uniwersów: np. Star Wars, Dragon Ball czy Gundam.

Modele do sklejania dla dzieci oraz dla początkujących

Najmłodsi fani modelarstwa mogą wybierać wśród prostszych replik (przeznaczonych głównie dla osób powyżej 8 roku życia) lub modeli do sklejania dla dzieci. To m.in. seria kartonowych układanek Eugy ze zwierzętami, samochody czy żołnierzyki. Zabawki pomagają rozwijać zmysł kreatywności i uczą skrupulatności oraz cierpliwości przy wykonywaniu modeli.

Przy zakupie zestawu należy sprawdzić, czy producent oferuje przyrządy do wykonania modelu w cenie, czy należy dokupić je osobno.

Wybierz model do sklejania dla siebie i zacznij przygodę z modelarstwem już dziś lub powiększ swoją kolekcję o nowe repliki!

więcej