Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej

Okręty i statki do sklejania

Modele okrętów i statków do sklejania to produkty chętnie wybierane przez osoby interesujące się modelarstwem. Składanie replik to zajęcie na długie godziny, pozwalające wyciszyć się, skupić, a także pomagające trenować cierpliwość i skrupulatność. W naszym sklepie dostępne są różne modele statków do sklejania, które mogą zainteresować hobbystów.

Statki do sklejania dla dzieci i dorosłych

Model statku do samodzielnego złożenia może być upominkiem dla osób w różnym wieku. W asortymencie znajdują się repliki przeznaczone zarówno dla dzieci (lub początkujących modelarzy), jak i dla dorosłych lub zaawansowanych doświadczeniem. Do niektórych zestawów dołączono podstawowe narzędzia i farby modelarskie potrzebne do sklejenia i wykończenia modelu.

Różne modele okrętów i statków

W asortymencie znajdują się liczne statki do sklejania, ale także modele okrętów. Coś dla siebie znajdą więc zainteresowani budowaniem coraz bardziej zróżnicowanej kolekcji, ale także pasjonaci militariów. Dostępne są skomplikowane, dobrze znane miłośnikom historii czy wojska, repliki jednostek wojennych – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Mamy łodzie wikingów, statki pirackie, a także pasażerskie, m.in. kilka wersji Titanica. Każdy model to produkt wysokiej jakości, precyzyjnie zaprojektowany, pozwalający dobrze poznać konstrukcję pełnowymiarowej jednostki.

Wśród licznych propozycji najlepszych producentów – m.in. Revell, Italeri, Tamiya, Academy czy Mirage – każdy pasjonat modelarstwa znajdzie statki do sklejania dla siebie.

Szukasz do swojej kolekcji nowego modelu okrętu lub statku? Jesteś w dobrym miejscu – wybierz replikę, której sklejanie będzie kolejnym fascynującym wyzwaniem!

więcej