/ Marka Xiaomi

/ Hulajnogi elektryczne Xiaomi

Filtruj
Kategorie
Polecane
Dominujący kolor
Maksymalne obciążenie
Dostępność
Cena
Ocena

Hulajnogi elektryczne Xiaomi

Niewiele jest na świecie firm mogących poszczycić się faktem, że ich logo pojawiające się na produktach pozornie ze sobą niezwiązanych, prawie zawsze kojarzone jest z funkcjonalnością, jakością oraz relatywnie niską ceną. Smartfony, telewizory, oczyszczacze, odkurzacze, kamery sportowe i hulajnogi elektryczne to tylko niektóre z produktów marki Xiaomi, które cieszą się niezwykłą popularnością wśród użytkowników.

Owa popularność to wynik ciężkiej pracy firmy, która wprowadzając na rynek kolejne urządzenia nie spoczywa na laurach, starając się sprostać oczekiwaniom przyszłych klientów. Doprawdy imponujące jest również to, że w tak krótkim czasie marka Xiaomi stała się jednym ze światowych liderów w produkcji i sprzedaży elektroniki użytkowej.

Historia marki

Historia marki Xiaomi, wbrew temu, co można sądzić patrząc na dotychczasowy dorobek, nie jest długa. Początki firmy sięgają bowiem 2010 roku, kiedy to Lei Jun, kierując się przekonaniem, że wysokiej jakości elektronika nie musi być kosztowna, postanawia założyć firmę skupiając wokół siebie ludzi, którzy zdobywali swoje doświadczenia i dotychczas związani byli z takimi markami jak Google, Motorola, Kingsoft czy University of Science and Technology Beijing.

Co ciekawe, pierwszym produktem Xiaomi nie był wcale smartfon ani żadne inne urządzenie elektroniczne, a jedynie bazujące na Androidzie oprogramowanie MIUI. Dopiero rok później, czyli w 2011 roku, Xiaomi wypuściło na rynek swój pierwszy telefon Mi1, który już na starcie deklasował konkurencję stosunkiem jakości do ceny.

Jak można się domyślić, kolejne modele smartfonów cieszyły się coraz większą popularnością, co z kolei zaowocowało dynamicznym rozwojem firmy. Na uwagę zasługuje fakt, że w przypadku promocji swoich produktów, Xiaomi odeszło od utartego schematu nakręcania kampanii reklamowych, a postawiło na reklamę szeptaną oraz pozytywne opinie klientów, które głośnym echem odbijały się w sieci.

Kluczowym momentem dla firmy był rok 2014 w którym postanowiono pójść o krok dalej i przełożyć sukces jaki osiągnęli przy sprzedaży telefonów komórkowych, wprowadzając na rynek takie produkty jak opaski aktywności, oczyszczacze powietrza, kamerki sportowe, a chwilę później również hulajnogi elektryczne Xiaomi.

Hulajnogi elektryczne Xiaomi

Hulajnoga elektryczna Xiaomi to zaraz po smartofnach, chyba najbardziej rozpoznawalny produkt marki. Z całą pewnością można również stwierdzić, że zdecydowana większość osób która stała przed dylematem wyboru konkretnego modelu tego typu środka transportu, zapewne brała pod uwagę nabycie produktu chińskiego producenta.

Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ hulajnogi elektryczne Xiaomi charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz relatywnie niską ceną. W swojej ofercie posiadają bowiem modele skierowane do konkretnych grup odbiorców. Mogą to być funkcjonalne i poręczne urządzenia mające zapewnić bezpieczny i wygodny transport po mieście, jak również dla bardziej wymagających użytkowników, wyposażone w mocne silniki i baterie dalekiego zasięgu hulajnogi elektryczne, które szybko pozwolą dostać się do najodleglejszych zakątków każdej aglomeracji miejskiej.

 

więcej