/ artykuły papiernicze

/ przybory szkolne

Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)
Sposób dostawy (oferta empik)

Przybory szkolne – matematyka

Królową wszystkich nauk nazywana jest matematyka. Jej nauka różni się od przyswajania wiedzy z takich przedmiotów jak geografia, historia czy biologia. Przy przygotowywaniu się na lekcje matematyki nie ma właściwie mowy o nauce pamięciowej. Jeśli uczysz się do sprawdzianów czy egzaminów albo masz dziecko, które uczęszcza do szkoły podstawowej czy średniej, z pewnością zainteresujesz się przyborami szkolnymi, które przydadzą się na lekcjach matematyki.

Jakie przybory szkolne na lekcje matematyki wybrać?

Kalkulator, zestawy linijek i zestawy geometryczne? A może cyrkle i komplet dobrze zatemperowanych ołówków? Każdy z tych przyborów szkolnych potrzebny będzie na lekcjach matematyki, podobnie jak na sprawdzianach, testach czy egzaminach z innych nauk ścisłych.

Na zajęcia z geometrii do plecaka należy schować cyrkiel szkolny i zestaw kreślarski. Takie akcesoria, wraz z linijkami, przydadzą się także na zajęciach w szkołach ponadpodstawowych, np. na architekturze czy budownictwie. Dlatego raz kupiony, porządny zestaw linijek czy cyrkli może przydać się również i później, po ukończeniu przez dziecko szkoły podstawowej i średniej.

Elektroniczne przybory matematyczne

Poza klasycznymi przyborami szkolnymi geometrycznymi, na zajęciach z matematyki niejednokrotnie niezbędny jest kalkulator. Do bardziej zaawansowanych obliczeń wykorzystasz kalkulator naukowy, z wieloma funkcjami, który szybko rozwiąże za Ciebie nawet najbardziej skomplikowane równania.

Przybory matematyczne na empik.com dostępne są w zestawach, jak i jako pojedyncze egzemplarze. Wybieraj spośród wielu ciekawych propozycji, by ułatwić dziecku naukę matematyki.

więcej

Dowiedz się więcej o przyborach matematycznych i innych

Wszystkie artykuły

Podobne do ostatnio oglądanego