/ artykuły papiernicze

/ przybory szkolne

Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Marka
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)
Sposób dostawy (oferta empik)

Przybory szkolne – matematyka

Królową wszystkich nauk nazywana jest matematyka. Jej nauka różni się od przyswajania wiedzy z takich przedmiotów jak geografia, historia czy biologia. Przy przygotowywaniu się na lekcje matematyki nie ma właściwie mowy o nauce pamięciowej. Jeśli uczysz się do sprawdzianów czy egzaminów albo masz dziecko, które uczęszcza do szkoły podstawowej czy średniej, z pewnością zainteresujesz się przyborami szkolnymi, które przydadzą się na lekcjach matematyki.

Jakie przybory szkolne na lekcje matematyki wybrać?

Kalkulator, zestawy linijek i zestawy geometryczne? A może cyrkle i komplet dobrze zatemperowanych ołówków? Każdy z tych przyborów szkolnych potrzebny będzie na lekcjach matematyki, podobnie jak na sprawdzianach, testach czy egzaminach z innych nauk ścisłych.

Na zajęcia z geometrii do plecaka należy schować cyrkiel szkolny i zestaw kreślarski. Takie akcesoria, wraz z linijkami, przydadzą się także na zajęciach w szkołach ponadpodstawowych, np. na architekturze czy budownictwie. Dlatego raz kupiony, porządny zestaw linijek czy cyrkli może przydać się również i później, po ukończeniu przez dziecko szkoły podstawowej i średniej.

Elektroniczne przybory matematyczne

Poza klasycznymi przyborami szkolnymi geometrycznymi, na zajęciach z matematyki niejednokrotnie niezbędny jest kalkulator. Do bardziej zaawansowanych obliczeń wykorzystasz kalkulator naukowy, z wieloma funkcjami, który szybko rozwiąże za Ciebie nawet najbardziej skomplikowane równania.

Przybory matematyczne na empik.com dostępne są w zestawach, jak i jako pojedyncze egzemplarze. Wybieraj spośród wielu ciekawych propozycji, by ułatwić dziecku naukę matematyki.

więcej

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.