/ prasa

/ nauka języków obcych

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena

Prasa do nauki języków obcych

W naszym asortymencie jest dostępny szeroki wybór prasy do nauki języków obcych, dzięki któremu można zetknąć się z językiem obcym w sposób naturalny, rozwijać swoje umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz poszerzać zasób słownictwa.

Czasopisma językowe, takie, jak “Francais Present” do nauki francuskiego  lub “Espanol Si Gracias” do nauki hiszpańskiego dostosowane są do różnych poziomów znajomości języka. Zawierają wiele ciekawych artykułów z różnych dziedzin tematycznych takich, jak kultura, sport, gospodarka, nauka, ekologia, moda, czy polityka. Wzbogacenie magazynów o dodatkowe ćwiczenia  pozwala utrwalić czytelnikowi poznaną wiedzę i zapewnia mu przyjemną intelektualną rozrywkę.

Czasopisma do nauki angielskiego

Nauka angielskiego może być prosta, przyjemna i intuicyjna. Czasopisma do nauki angielskiego takie, jak “English Matters” umożliwiają zarówno samodzielną naukę, jak i doskonale nadają się do pracy w zespołach lub z nauczycielem. Każdy numer tego dwumiesięcznika dostarcza czytelnikowi na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym wielu interesujących tekstów wraz z pomocnym słowniczkiem, który pozwala na całkowite zrozumienie poruszanego tematu. Dostępna jest także wersja magazynu dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym ukazująca się pod tytułem “English Matters Kids”. Pismo stanowi doskonałe narzędzie do nauki angielskiego dla dzieci, które można wykorzystać do wspólnej pracy rodzica lub korepetytora z dzieckiem.

Business English Magazine” to jedyny na polskim rynku magazyn poruszający zagadnienia związane ze światem pracy i biznesu. Można w nim znaleźć sylwetki ciekawych osobowości, które odniosły sukces zawodowy. To także zbiór praktycznej wiedzy i wskazówek na temat tego, jak prowadzić biznesowy small-talk i nie popełnić gafy podczas ważnego spotkania.

Czasopisma do nauki niemieckiego lub rosyjskiego

W naszej ofercie można znaleźć również także czasopisma do nauki niemieckiego, np. Deutsch Aktuell, które mogą pomóc w systematycznej nauce lub odświeżeniu aktualnie zdobytej wiedzy z języka niemieckiego. Magazyn “Ostanowka Rossija” może z kolei przydać się do nauki rosyjskiego. Dostępne są w nim informacje dotyczące mieszkańców i kultury krajów rosyjskojęzycznych, a także ciekawostki i aktualności prezentowane w języku rosyjskim.

Zapoznaj się z naszą ofertą prasy do nauki języków obcych. Postaw na skuteczną oraz przyjemną formę edukacji! A jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, która zaczyna uczyć się języka obcego, to może rozważysz zakup prenumeraty któregoś z miesięczników?

więcej

Prasa o nauce języków – najczęściej zadawane pytania