W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną. Pierwszy polski film z hollywoodzką obsadą! Szpiedzy, zimna wojna i wyścig mocarstw w polskim kinie gatunkowym na światowym poziomie.
W ROLACH GŁÓWNYCH: BILL PULLMAN („DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI”, „JA CIĘ KOCHAM, A TY ŚPISZ”, „ZAGUBIONA AUTOSTRADA”, „GRZESZNICA”), ROBERT WIĘCKIEWICZ („POD MOCNYM ANIOŁEM”, „W CIEMNOŚĆI”), LOTTE VERBEEK („NIC OSOBISTEGO”, „OUTLANDER”, „RODZINA BORGIÓW”), COREY JOHNSON („KAPITAN PHILLIPS”, „ULTIMATUM BOURNE’A”), JAMES BLOOR („DUNKIERKA”), ALEKSEY SEREBYAKOV („LEWIATAN”, „ŁADUNEK 200”).
REŻYSERIA: Łukasz Kośmicki
GATUNEK: Thriller
PREMIERA: 08.11.2019
Komentarze (2)
Komentarze
Nie wiem jak innym, ale mnie i mojej koleżance film się podobał. Wybrałyśmy się jakoś kilka dni po premierze i trzeba przyznać że film zrobiony na światowym poziomie
Nie wiem jak innym, ale mnie i mojej koleżance film się podobał. Wybrałyśmy się jakoś kilka dni po premierze i trzeba przyznać że film zrobiony na światowym poziomie