Na naszej żółtej kanapie zasiadały największe gwiazdy sceny muzycznej i najgorętsze nazwiska ze świata literatury. Po raz kolejny odsłonimy przed Wami kulisy spotkań z cyklu Premiera online. Specjalne wydanie programu poprowadzą: Agnieszka Szydłowska oraz Justyna Dżbik-Kluge. Dziennikarki przypomną najbardziej emocjonujące spotkania oraz porozmawiają o zbliżających się świętach z Marzeną Rogalską - autorką książki „Opowieści wigilijne" (Wyd. Znak), Małgorzatą Starostą - autorką audiobooka „Wigilijna zagadka" (Empik Go) a także z Magdaleną Koleśnik.

 

Udowodnimy, że umiejętnie podsycony apetyt na kulturę, wymaga natychmiastowego zaspokojenia. Nakarmimy dobrym słowem i pokażemy, że magia literatury i muzyki rodzi się podczas rozmowy twórców z odbiorcami. Niezmiennie chodzi nam o wymianę: emocji, myśli, wrażeń. W tej przestrzeni jest miejsce na śmiech, wzruszenia i ważne pytania.

 

>>> Oglądasz premiery? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z tych spotkań?
Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video i prześlij do nas na: [email protected]. Autorzy wyemitowanych podczas live'a materiałów otrzymają nagrody! Preferowane parametry nagrania: max 15 sek., mp4, waga do 30 MB, kadr poziomy, prześlij najpóźniej na dzień przed spotkaniem.<<<

*REGULAMIN: https://online.flippingbook.com/view/616955498/

 

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

 

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.