Na naszej żółtej kanapie zasiadały największe gwiazdy sceny muzycznej i najgorętsze nazwiska ze świata literatury. Po raz kolejny odsłonimy przed Wami kulisy spotkań z cyklu Premiera online na Facebook.com/empik.com. Specjalne wydanie programu poprowadzą: Weronika Wawrzkowicz i Katarzyna Borowiecka. Dziennikarki przypomną najbardziej emocjonujące spotkania i podzielą się z Wami rekomendacjami na jesienne wieczory.

 

Hasło przewodnie wieczoru: do zaczytania/zasłuchania jeden krok!

Udowodnimy, że umiejętnie podsycony apetyt na kulturę, wymaga natychmiastowego zaspokojenia. Nakarmimy dobrym słowem i pokażemy, że magia literatury i muzyki rodzi się podczas rozmowy twórców z odbiorcami. Niezmiennie chodzi nam o wymianę: emocji, myśli, wrażeń. W tej przestrzeni jest miejsce na śmiech, wzruszenia i ważne pytania.

Podczas wydania specjalnego wrócimy do rozmów, które mogliście przegapić w codziennym biegu.
A to oznacza, że:

  • Matteo Bocelli zrecenzuje pizzę z ananasem zjedzoną w Polsce.
  • Ishbel Szatrawska zada ważne i niewygodne pytanie nam wszystkim.
  • Poznamy Małgorzatę Lebdę jako pisarkę, ale też kobietę, która przebiegła 26 maratonów w 28 dni.
  • Justyna Dżbig -Kluge zmieni fotel prowadzącej spotkania na stanowisko gościni.
  • Agnieszka Kless-Shin spowoduje, że nie wstając z kanapy, pojedziemy do Korei Południowej,
  • a jedna z najpopularniejszych aktorka literatury young adult - Kasia Barlińska - podzieli się swoimi przewidywaniami, co to trendów czytelniczych.

>>> Oglądasz premiery? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z tych spotkań?
Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video i prześlij do nas na: [email protected]. Autorzy wyemitowanych podczas live'a materiałów otrzymają nagrody! Preferowane parametry nagrania: max 15 sek., mp4, waga do 30 MB, kadr poziomy, prześlij najpóźniej na dzień przed spotkaniem.<<<

 

*REGULAMIN: https://issuu.com/empik2011/docs/regulamin_konkursu_wideo_pytanie_pozdrowienie_go_c

 

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.