Wspólnie z Sony Music Entertainment oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościnią będzie Margaret, rozmowę poprowadzi Ola Budka. Okazję stanowi premiera albumu „Siniaki i cekiny”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

Myśleliście, że wiecie wszystko o Margaret, o jej karierze i artystycznych wyborach? Cóż, trzeba będzie ułożyć te puzzle od nowa. Dziesięć lat po „Thank You Very Much”, sensacyjnym debiutanckim singlu, którym dziękowała nam wszystkim za nadchodzące oklaski, platynowe płyty i inne dowody uwielbienia, cztery lata po porzuceniu popowej perfekcji na rzecz rapowej bezczelności, kariera wokalistki bierze kolejny ostry zakręt.

 

Teraz wraca do popu, ale nie do tej Margaret, którą znaliśmy z list przebojów w pierwszej połowie minionej dekady. Dojrzała i jako osoba, i jako artystka, co doskonale słychać już w pierwszej zapowiedzi nowego albumu. To pop, ale inny, śmielszy, nowy. Nu-pop jakiego Margaret jeszcze nie śpiewała.

 

Na stronie „Siniaki” dwupłytowego LP znalazł się m.in. singiel „Tańcz głupia” – niekwestionowany hit ostatnich wakacji, który wspiął się na pierwsze miejsce polskiego AirPlaya i wybrzmiał na różnych platformach już ponad 20 milionów razy! „Cekiny” promował z kolei singiel „Bynajmniej” i „Hot Like Summer” – efekt międzynarodowej współpracy artystki z Alvaro Solerem. Podwójny winyl jest jedynym wydaniem fizycznym towarzyszącym premierze dualistycznego albumu.

 

- Życie takie jest, że jak nie ma siniaków, nie będzie cekinów. Nie ma upadków, to trudno mówić o wzlotach. Gdybym nie robiła rzeczy stricte popowych, nie odwinęłabym się w drugą stronę, ku rapowi. Gdybym z kolei nie zajęła się rapem, nie odkryłabym nowej muzyki, którą teraz nagrywam. Jest we mnie pełna zgoda na tę sinusoidę, podążam za nią.

 

>>>Masz pytanie do naszej gościni, albo chcesz ją w oryginalny sposób pozdrowić? Zapraszamy! Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video i prześlij do nas na: [email protected]. Autorzy wyemitowanych podczas live'a materiałów otrzymają nagrody! Preferowane parametry nagrania: max 15 sek., mp4, waga do 30 MB, kadr poziomy, prześlij najpóźniej na dzień przed spotkaniem.*<<<
*REGULAMIN: https://online.flippingbook.com/view/1034914156/


Album „Siniaki i cekiny” jest dostępny na: https://www.empik.com/siniaki-i-cekiny-margaret,p1449945763,muzyka-p

 

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na https://www.empik.com/premieraonline