Wspólnie z Warner Music Poland oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie BARANOVSKi. Rozmowę poprowadzi Aleksandra Budka. Okazję stanowi premiera albumu „Ucieczki i powroty”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

„Ucieczki i powroty” to trzeci studyjny album Baranovskiego. Znalazło się na nim 10 premierowych piosenek, jak zwykle samodzielnie skomponowanych, napisanych i wyprodukowanych przez tego jednego z najbardziej przebojowych autorów w polskiej muzyce pop ostatnich lat.

 

Od debiutu Baranovskiego minęło pięć lat. W tym czasie wokalista, muzyk, songwriter i producent wydał dwie płyty. Pierwsza zatytułowana „Zbiór” ukazała się w 2019 roku i uzyskała status Złotej Płyty. To na niej znalazły się przebojowe single „Dym”, „Luźno”, „Zbiór” i „Czułe miejsce”.

Dwa lata później swoją premierę miał uhonorowany Platyną drugi album Baranovskiego zatytułowany „Baranovski 2”. Z niego pochodzą kolejne hitowe piosenki: „Momenty”, „Wolność”, „Nie mamy nic” i przede wszystkim „Lubię być z nią”. Ten ostatni singiel był jednym z największych przebojów 2020 roku - dotarł do pierwszego miejsca najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce, klipy do piosenki w wersjach albumowej i akustycznej zaliczyły do tej pory blisko 70 milionów wyświetleń.


Pierwszym zwiastunem trzeciej płyty Baranovskiego był wydany jesienią 2022 roku „Joker”. Kolejnymi piosenki „Chcę być sobą” i „Sierpień”. Szczególnie ta ostatnia świetnie poradziła sobie w radiu, stając się jedną z najpopularniejszych polskich piosenek jesieni 2023.

Znany ze swojej ręki do hitowych kompozycji, i tym razem Baranovski sięga po sprawdzone chwyty. Ale „Ucieczki i powroty” to także materiał bardziej organiczny i gitarowy od dotychczasowych albumów autora „Czułego miejsca” i „Sierpnia”.

 

>>>Masz pytanie do naszego gościa, albo chcesz go w oryginalny sposób pozdrowić? Zapraszamy! Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video i prześlij do nas na: [email protected]. Autorzy wyemitowanych podczas live'a materiałów otrzymają nagrody! Preferowane parametry nagrania: max 15 sek., mp4, waga do 30 MB, kadr poziomy, prześlij najpóźniej na dzień przed spotkaniem.*<<<
*REGULAMIN: https://online.flippingbook.com/view/1034914156/


Album „Ucieczki i powroty” dostępny na: https://www.empik.com/ucieczki-i-powroty-baranovski,p1443532336,muzyka-p


Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na https://www.empik.com/premieraonline