Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Marka
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Ocena
Cena (od-do)

Kartki

Szczere, płynące z serca życzenia są doskonałym dodatkiem do każdego prezentu, ale są także podarunkiem samym w sobie. Z okazji urodzin, imienin, ale i z okazji świąt Bożego Narodzenia możesz przekazać najlepsze życzenia w tradycyjny sposób – na pięknie zdobionej kartce. W naszej ofercie papierniczej znajdziesz oryginalne kartki urodzinowe, kartki na Boże Narodzenie oraz na każdą inną okazję. 

Tradycja składania życzeń świątecznych 

Zanim maile, SMS-y i MMS-y stały się popularne, większość z nas w grudniu wysyłała do bliskich kartki świąteczne. Kolorowe kartki przedstawiające szopkę betlejemską, Świętą Rodzinę, wesołe bałwanki i Świętego Mikołaja były rozprowadzane przez listonoszy po całym kraju i za granicą, by umilić czas oczekiwania na Boże Narodzenie całym rodzinom. Z czasem jednak ten zwyczaj zanikł. Przyczyń się do jego reaktywacji i kup kartki na Boże Narodzenie. 

Wyślij je lub wręcz bliskim – rodzinie, przyjaciołom, a nawet kolegom i koleżankom z pracy. Czemu by nie urozmaicić w ten sposób prezentów, które podarujesz im z okazji świąt? 

Życzenia z okazji urodzin i nie tylko 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko typowe kartki bożonarodzeniowe, ale i inne kartki tematyczne – z okazji urodziny, jubileuszy, chrzcin, ślubów czy imienin. Mogą zawierać gotowe życzenia i czekać tylko na Twój podpis albo mieć pozostawione miejsce na życzenia napisane przez Ciebie. Zrób przyjemność jubilatowi i wybierz kartki urodzinowe, które przekażesz bliskim.  

więcej