Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Kolor
Marki
Dostępność
Cena
Ocena

Yookidoo

Yookidoo to producent zajmujący się tworzeniem i dystrybucją rozmaitego typu zabawek dla dzieci. Rodzice, którzy decydują się na zakup zabawek Yookidoo, otrzymują kompletną instrukcję obsługi, zawierającą informację na temat formy zabaw i gier, jakie można organizować przy użyciu produktów, oraz jaki mają one wpływ na rozwój dzieci. W ofercie marki znajdują się między innymi przedmioty do zabawy w kąpieli, wspierania rozwoju, chodzenia czy mowy. Wszystkie spełniają stosowne normy bezpieczeństwa.

Zabawki, które bawią i uczą

Zabawki edukacyjne to duży wybór akcesoriów służących do zabawy i nauki. Takie produkty jak ślimak do raczkowania służą przyciąganiu uwagi dzieci i wspomaganiu procesu odkrywania świata. Oprócz funkcji edukacyjnej są to także kolorowe i interesujące przedmioty, dzięki którym rodzice i opiekunowie zyskują możliwość organizacji czasu przy najmłodszych dzieciach. Oferta marki jest bogata w kolorowe zabawki tradycyjnego typu, takie jak pluszowe przytulanki czy grzechotki lub gumowe kaczuszki.

Zabawki firmy Yookidoo wykorzystują mechanizm STEM (skrót od Science, Technology, Engineering, Math) i mają za zadanie wsparcie wielokierunkowego rozwoju dziecięcego. Mata Yookidoo ma stworzyć miejsce do bezpiecznej, stacjonarnej zabawy, a na przykład ślimak Yookidoo pomagać w rozwoju motorycznym poprzez usprawnianie procesu nauki chodzenia. Zabawki muzyczne na baterie wykorzystują funkcję poruszania się i przyciągania uwagi do stymulacji rozwoju najmłodszych.

Maty edukacyjne Yookidoo

Oferta marki Yookidoo jest bogata w różne zabawki, które mają zaciekawić dziecko i stymulować jego zdrowy i zrównoważony rozwój. Na przykład mata edukacyjna Yookidoo to kompletny zestaw akcesoriów, które – ustawione na miękkim posłaniu – mają przyciągać uwagę maluchów leżących na macie. Znajdują się także fantazyjne przytulanki, grzechotki i dodatki o zróżnicowanych teksturach i kolorach. Można zdecydować się na zakup zestawu lub dokupować oddzielne elementy, dostosowane do aktualnych potrzeb dzieci.

Przyjemniejsza codzienność z Yookidoo

Zabawki do kąpieli Yookidoo to produkty, które w znacznym stopniu mają uatrakcyjniać codzienne zadania. Wesoły kranik albo zestaw wyścig kaczuszek nadają się do zabawy w wannie, a ich elementy są wykonane z tworzyw łatwych do wypłukania z piany, umycia i osuszania. Seria Yookidoo do kąpieli to również na przykład dowcipna Yookidoo fontanna z łódeczkami. Dobór zależy od indywidualnych preferencji i etapu rozwoju dziecka. Zabawki do kąpieli działają z różnymi mechanizmami bezpiecznymi w środowisku wodnym.

więcej