Filtruj
Kategorie
Kategoria
Dla kogo
Kolor
Dostępność
Cena

Wheeler

Wheeler to powstała w 1972 roku marka produkująca rowery. Ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań, które potrafiłyby sprostać wysokim oczekiwaniom rowerzystów, sprawiło, że Wheeler od lat uchodzi za jednego z najbardziej innowacyjnych producentów rowerów. Obecnie w ofercie marki znajdują się rowery górskie, miejskie, elektryczne, rekreacyjne oraz szeroki wybór rowerów dziecięcych.

Rowery Wheeler Cross

Jednym z topowych produktów marki jest seria rowerów Wheeler Cross. Są to uniwersalne, modele rekreacyjne, które doskonale zdadzą egzamin zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, przejażdżek po mieście, jak i bardziej wymagających, długodystansowych wycieczek weekendowych. W swoich rowerach crossowych Wheeler stawia na wysoką jakość użytych komponentów i osprzętu oraz na komfort rowerzystów. Z tego względu, w wielu modelach tej serii odnaleźć można m.in. takie rozwiązania jak regulowane wsporniki kierownicy oraz amortyzowane sztyce podsiodłowe. Wszystkie rowery Wheeler cross wyposażone zostały także w przednie amortyzatory oraz chwyty i siodełka profilowane w taki sposób, by maksymalnie zwiększyć wygodę podróżującego rowerem rowerzysty. Poza jakością i komfortem marka stawia także na estetykę, oferując bogatą gamę kolorów, zarówno w linii rowerów damskich, jak i męskich.

Rowery Wheeler — różne rodzaje

Poza modelami crossowymi Wheller oferuje także szeroki wybór rowerów przeznaczonych innym typom jazdy oraz różnym użytkownikom, m.in. rowery dla dzieci Wheeler, rowery górskie, miejskie oraz elektryczne. Rowery górskie Wheeler to dobra propozycja dla wszystkich osób chcących poruszać się po bardziej wymagającym terenie. Ofertę produktową marki przygotowano w taki sposób, by odpowiadała potrzebom wszystkich rowerzystów. Poza podstawowymi modelami aluminiowymi z przednią amortyzacją Wheeler oferuje także wysokiej jakości rowery karbonowe wyposażone w pełne zawieszenie, które z pewnością zdadzą egzamin nawet na najbardziej wymagających górskich singlach. Podobną różnorodność modeli marka prezentuje także w kategorii rowerów elektrycznych Wheeler. Poza elektrycznymi rowerami miejskimi oraz górskimi Wheller oferuje także bardziej zaawansowane modele, wyposażone w 250-watowe silniki, hydrauliczne hamulce tarczowe oraz pojemne baterie gwarantujące zasięg nawet do 150 km na jednym ładowaniu.

Przejrzyj naszą ofertę rowerów dziecięcych, crossowych, górskich, miejskich oraz elektrycznych Wheeler i wybierz z niej najlepsze modele dla całej rodziny.

 

więcej