Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Wessper

Wessper to założona w 2016 roku firma zajmująca się produkcją i dystrybucją rozwiązań domowych. Wprowadza na rynek urządzenia codziennego użytku, usprawniające domowe obowiązki i poprawiające jakość funkcjonowania.

Urządzenia do uzdatniania wody

Jednym z czołowych produktów marki są rozmaitego typu filtry Wessper, które służą uzdatnianiu wody do spożycia. Popularne rozwiązanie, jakim są dzbanki filtrujące, to ekologiczna i ekonomiczna propozycja na zastąpienie wody kupowanej w plastikowych butelkach. W ofercie marki dostępne są dzbanki do wody wykonane z tworzywa niezawierającego niebezpiecznych substancji, dzięki czemu nadają się do przechowywania wody pitnej.

Wkład filtrujący Wessper powinien być dopasowany do dzbanka, w którym należy go umieścić. W ofercie są trzy typy filtrów do wody – AquaClassic, AquaMax oraz AquaPro, które różnią się kształtem i wydajnością, ale ich funkcja jest identyczna. Dzbanki są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort użytkowania – wyposażono je w cyfrowe panele informujące o konieczności wymiany filtra oraz ergonomiczną rączkę i praktyczną miarkę. 

Urządzenia filtrujące Wessper służą także zmiękczaniu twardej wody w ekspresie do kawy czy w lodówce z kostkarką do lodu. Oprócz złożonych urządzeń filtracyjnych marka proponuje także szungit Wessper. Jest to mineraloid, naturalnie występujący w Rosji, który także służy oczyszczaniu wody z niechcianych substancji. Pomaga oddzielać od wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, węglowodory i inne toksyny. 

Akcesoria domowe Wessper

Filtry do wody nie są jedynymi akcesoriami, jakie oferuje producent. Dostępne są także rozmaitego typu akcesoria domowe. Jednym z pierwszych produktów, jakie Wessper wprowadził na rynek, były worki do odkurzacza oraz ssawki i szczotki do odkurzacza. Dostępne są też wkłady zapachowe Wessper, które niwelują nieprzyjemne wrażenia, pozostawiając woń lawendowej świeżości.

Dostępne są także sztyfty do żelazka Ironstick, które ułatwiają mycie tego narzędzia, tym samym przedłużając jego trwałość i obniżając ryzyko zniszczenia prasowanych tekstyliów. 

Wessper proponuje klientom szereg interesujących rozwiązań domowych, które są kompatybilne z urządzeniami stanowiącymi podstawowe wyposażenie większości mieszkań. Są zatem przydatne i uniwersalne.

więcej