Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena

Unimil

Unimil to polska firma produkująca wysokiej jakości prezerwatywy, żele intymne i masażery intymne i inne gadżety erotyczne. Początki działalności Unimila to rok 1990, siedem lat później spółka zadebiutowała na polskiej giełdzie. Obecnie jest największym krajowym producentem prezerwatyw i gumowych osłonek na sondy medyczne, wielokrotnie odznaczonym godłem Teraz Polska i innymi nagrodami handlowymi i konsumenckimi.

Konsumenci doceniają produkty Unimil – ponad połowa sprzedawanych w Polsce prezerwatyw to produkty tej firmy. Pierwsze marki prezerwatyw Unimil to New Caress i Conamore, obecnie większość produktów sprzedaje się pod marką Unimil lub Skyn.

Nielateksowe prezerwatywy Unimil Skyn

Firma Unimil jako jedna z pierwszych wyszła naprzeciw potrzebom osób uczulonych na lateks. Unimil Skyn to prezerwatywy bez lateksu, wykonane z elastycznego i miłego w dotyku tworzywa, które jest pozbawione charakterystycznego zapachu gumy. Prezerwatywy Skyn są dostępne w różnych wariantach: od ultracienkich prezerwatyw, niemal niewyczuwalnych na skórze, przez klasyczne i proste, do wzmacniających doznania prezerwatyw z wypustkami.

Dla osób preferujących rozmiar większy od standardowego dostępne są duże prezerwatywy Unimil Skyn King Size. Tradycyjne prezerwatywy lateksowe Unimil także są dostępne w całej gamie rodzajów: prezerwatywy klasyczne, przedłużające czas stosunku, prezerwatywy z żelem aloesowym i inne.

Żele intymne i lubrykanty marki Unimil

Oprócz prezerwatyw Unimil oferuje także szereg nawilżających żeli intymnych, które mogą być używane łącznie z prezerwatywą lub bez niej. To żele na bazie wody lub lubrykantów silikonowych, testowane dermatologicznie i łagodne dla skóry.

Linia żeli intymnych Unimil obejmuje klasyczne lubrykanty z dodatkiem aloesu, żele silnie nawilżające o dużej wydajności, rozgrzewające żele potęgujące doznania, a także zapachowe żele do masażu, np. Unimil Soczysta Truskawka. Dostępna jest także osobna linia żeli intymnych produkowanych pod marką Skyn: bezzapachowe i bezbarwne lub rozgrzewające, o orientalnym aromacie.

Jakość, bezpieczeństwo i intensywniejsze doznania

Wszystkie produkty Unimil są wysokiej jakości, oznaczone europejskim znakiem CE, co oznacza, że spełniają normy ISO4074:2002. Firma ma doświadczenie także na rynku wyrobów medycznych, więc prezerwatywy, żele i gadżety erotyczne (masażery, wibratory i nakładki wibrujące) są przetestowane i spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, a wykonane są z materiałów nietoksycznych i niepowodujących podrażnień.

Wyroby marki Unimil pozwalają w pełni cieszyć się bezpiecznym i urozmaiconym życiem erotycznym.

więcej