Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Płeć

Prezerwatywy

Prezerwatywy to niezbędny element bezpiecznego seksu. Współczesne prezerwatywy dodatkowo urozmaicają życie seksualne dzięki różnorodnym kształtom, smakom, wypustkom, fakturom do dodatkowej stymulacji czy nawet świeceniem w ciemnościach! W naszym asortymencie znajdują się prezerwatywy najpopularniejszych marek, takich jak Durex, Unimil czy Unimil Skyn, ale także My.size, Mister Size czy fantazyjne prezerwatywy Egzo.

Prezerwatywy z lateksu i nie lateksowe

Najwięcej użytkowników wybiera tradycyjne prezerwatywy lateksowe. Są one elastyczne, wytrzymałe i stosunkowo tanie.

Osoby mające alergię na lateks lub nielubiące zapachu gumy mogą wybrać prezerwatywy bezlateksowe. Wykonane są z bezpiecznych i innowacyjnych tworzyw.

Najbardziej znaną marką prezerwatyw nielateksowych jest Unimil Skyn. Jednak inni producenci, na przykład Durex, również oferują prezerwatywy dla alergików, które nie zawierają lateksu. Materiały tego typu nie uszkadzają się tak łatwo w kontakcie z żelami intymnymi.

Prezerwatywy we wszystkich rozmiarach

Chociaż oczywiście najbardziej kuszący może być zakup prezerwatyw XL czy Large, dobranie odpowiedniego produktu warto oprzeć na średnicy dostosowanej do obwodu członka. Wybierać można wśród prezerwatyw o średnicy:

Bezpieczeństwo stosunku nie tylko z apteki

Sprawdzone prezerwatywy można kupić nie tylko w aptece. Również drogerie, markety czy sklepy internetowe oferują szeroki wybór prezerwatyw. Warto jednak wybierać zaufanych dostawców, dysponujących magazynami z kontrolą temperatury. Prezerwatywy przechowywane w nieodpowiednich warunkach mogą stracić swoje właściwości i ulec uszkodzeniu.

W internecie znacznie łatwiej nabyć również potrzebną ilość prezerwatyw. Oprócz klasycznych opakowań z 3 sztukami problemem nie będzie kupno 12 sztuk, opakowań z 24 sztukami, a także dużych pudełek od największych producentów: Durex 40 szt. oraz Skyn 40 szt.

Intensywniejsze doznania dzięki prezerwatywom z wypustkami

Na rynku istnieje bogata oferta prezerwatyw, które oprócz bezpieczeństwa zapewniają także urozmaicone doznania. Prezerwatywy z wypustkami (np. prezerwatywy Egzo) lub prezerwatywy prążkowane i teksturowane (np. Durex Arouser lub Unimil Excitation) dają bogatsze wrażenia obojgu partnerom. Będzie to zatem idealny prezent erotyczny na Walentynki, jeżeli para nie jest gotowa na eksperymentowanie z bardziej zaawansowanymi gadżetami.

To często naturalny pierwszy krok przed wymyślniejszymi formami wspólnej zabawy, na przykład z użyciem masażerów intymnych lub perfum z feromonami, stworzyć mogą doświadczenie odczuwane wszystkimi zmysłami. Oprócz dotyku i zapachu można oddziaływać na ciało chociażby prezerwatywami smakowymi.

Zanim się do tego przejdzie, można też eksperymentować z produktami o różnym stopniu nawilżenia czy grubości. W bogactwie linii produktowych przoduje Durex, który ciekawym użytkowniczkom i użytkownikom proponuje:

Ciekawym pomysłem może być kupienie całego zestawu Durex Play Mix.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór prezerwatyw przeznaczonych dla użytkowników o najróżniejszych potrzebach. Prezerwatywy pogrubione, prezerwatywy cienkie, prążkowane, z wypustkami, pokryte lubrykantem potęgującym doznania lub opóźniającym wytrysk, lateksowe i nielateksowe – przejrzyj nasz asortyment i wybierz idealny produkt dla siebie oraz partnerki lub partnera!

więcej
Sponsorowane
Exure, Prezerwatywy, Natural pleasure, 14 szt.
Exure, Prezerwatywy, Natural pleasure, 14 szt. 10,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Masażer.pro Finansujący reklamę: Masażer.pro

Prezerwatywy - najczęściej zadawane pytania