Topeak

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Marka
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena

Topeak

Topeak to marka ceniona wśród rowerzystów. Specjalizuje się w produkcji akcesoriów i narzędzi przeznaczonych do jednośladów. Powstała w 1991 roku w Niemczech i od początku swojej działalności skupia wokół siebie projektantów, którzy jednocześnie są zapalonymi entuzjastami kolarstwa. Firma zwraca uwagę na wysoką jakość, komfort i łatwość użytkowania. Topeak stale rozwija swoją ofertę używając do produkcji nowych technologii, wprowadzając na rynek nowe produkty oraz udoskonalając już istniejące. Marka w swojej ofercie posiada wyposażenie odpowiednie dla każdego rowerzysty, bez względu na to jak często wsiada na jednoślad i ile pokonuje na nim kilometrów w ciągu roku, a także dla mechaników oraz całych serwisów rowerowych.

Akcesoria rowerowe

W katalogu akcesoriów rowerowych marki znajdują się między innymi wysokiej jakości torby rowerowe , z których bardzo chętnie korzystają amatorzy bikepackingu, koszyki na bidon Topeak, błotniki przednie i tylne, siatki cargo umożliwiające wygodny przewóz ekwipunku o większych gabarytach, bagażniki, pompki ręczne i podłogowe, wieszaki na rowery, elektroniczne manometry, lampki przednie i tylne oraz uchwyty na telefon Topeak. Nie brakuje tu także różnego rodzaju adapterów umożliwiających montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak np. kamery sportowe.

Narzędzia rowerowe

Topeak w swojej ofercie narzędzi do jednośladów oferuje zarówno produkty małe i kompaktowe, najlepsze do zabrania ze sobą na wypad rowerowy, takie jak multitoole, skuwacze i łyżki do opon, jak i standardowej wielkości narzędzia, a także ich całe zestawy, niezbędne do wyposażenia serwisu rowerowego. W ofercie firmy znalazły się między innymi klucze dynamometryczne Topeak, zestawy kluczy imbusowych, obcinaczki do linek i pancerzy, uniwersalne klucze serwisowe, klucze do kasety, ściągacze do korby oraz klucze do pedałów. W asortymencie występują także stojaki serwisowe oraz duże zestawy narzędzi, zawierające wszystko to, co jest niezbędne do naprawy, wymiany poszczególnych części oraz kompleksowego serwisu roweru.

Sprawdź jakie produkty marki Topeak znajdziesz w naszej ofercie i wybierz z niej akcesoria i narzędzia, które pomogą ci rozwijać rowerową pasję.

 
więcej