Filtruj
Kategorie
Kategoria
Polecane
Kolor
Sprzedawca
Ocena
Cena

Tiguar

Tiguar to polska firma założona przez Piotra Ośródkę w 2010 roku. Oferuje ona produkty pomocne przy uprawianiu wielu sportów. W większości asortyment przedsiębiorstwa nakierowany jest na osoby ćwiczące jogę, fitness, pilates lub inne, pokrewne dyscypliny. W ofercie zajedziesz m.in. gumy oporowe Tiguar mini bands oraz ciężarki Tiguar. Hantle polskiej spółki są wykonane z dobrej jakości materiałów. Pozwalają cieszyć się treningami siłowymi bez wychodzenia z domu.

Każdy trening powinien rozpocząć się rozgrzewką, a zakończyć rozciąganiem. To zadanie z pewnością ułatwi mata do jogi Tiguar. Roller oferowany przez polską firmę pomoże zaś zmaksymalizować efekty treningu i przyspieszy regenerację mięśni. Natomiast dla osób chcących poprawić swoją mobilność oraz równowagę sprawdzi się m.in. piłka Tiguar.  Całość oferty to już ponad 200 różnych produktów mających pomóc wydobyć z aktywności fizycznej to, co najważniejsze.  

Dla kogo są produkty firmy Tiguar?

Grupą docelową polskiej spółki są wszyscy chcący zadbać o swoją formę fizyczną. Dla zespołu Tiguar nie jest ważny typ sportu, a to, by czerpać z niego maksymalną radość. Produkty firmy są więc uniwersalne i możliwe do wykorzystania na wiele różnych sposobów. Mata Tiguar przyda się podczas rozciągania, ale także do fitnessu, jogi oraz pilatesu. Sztanga Tiguar również została stworzona tak, by mogła z niej korzystać możliwie szeroka grupa odbiorców. Dlatego też sprawdzi się zarówno podczas domowego treningu siłowego, jak i na siłowni. 

Sprzęt firmy Tiguar będzie odpowiedni dla osób zabieganych i niemających czasu chodzić na siłownie lub niechcących z jakichś powodów z niej skorzystać. Dzięki produktom oznaczonym polskim logo możliwe jest urządzenie siłowni u siebie w mieszkaniu. Za pomocą gum Tiguar mini bands można wykonać wiele ćwiczeń siłowych bez użycia ciężarków. Są one doskonałe dla osób, którym zależy na oszczędnościach, zarówno finansowych, jak i przestrzeni w mieszkaniu.

Tiguar – jakość, nie masowość

Tiguar to przedsiębiorstwo świadcząc swoje usługi w niemal całej Europie, stawia na innowacyjność i jakość swoich produktów. W ofercie firmy nie ma niekończącej się listy produktów, za to te przez nią oferowane — zostały skrupulatnie przemyślane. Spółka wystartowała w 2010 roku z prostą piłką treningową Tiguar, pozwalającą wykonać np. trening stabilizujący. Z czasem oferta poszerzała się o kolejne produkty. Działalność nie jest jednak masowa, dzięki czemu marka starannie selekcjonuje jakość asortymentu, dbając, by była ona wysoka.

więcej