Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Thomson

O marce Thomson

Francuska marka Thomson powstała w 1893 roku i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, czołowych producentów sprzętu elektronicznego w Europie, który dostarcza swoje technologie zarówno użytkownikom prywatnym, jak i firmom z branży komunikacyjnej, medialnej i rozrywkowej. Marka Thomson od 2009 roku oficjalnie należy do koncernu Technicolor, którego siedziba znajduje się w Paryżu we Francji. Technicolor SA starannie przeprowadza kontrolę każdego etapu produkcji i gwarantuje wysoką jakość produktów marki Thomson, spełniającą oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

Gwarancja wysokiej jakości sprzętów

Thomson słynie z produkcji wysokiej klasy sprzętów RTV takich, jak telewizory, mini wieże, monitory LCD, słuchawki, radia, radiobudziki i mikrofony. W ofercie marki dostępne są także sprzęty gospodarstwa domowego, np. zmywarki, pralki, lodówki, kuchenki mikrofalowe, czajniki, czy lokówki.

Marka Thomson dokłada wszelkich starań, aby jej produkty były nie tylko innowacyjne i  zaawansowane technologicznie, ale także łatwe w obsłudze, niezawodne i dostępne cenowo, co sprawia, że są konkurencyjne i chętnie wybierane przez nabywców.

Oferta marki Thomson

Telewizory z najnowszych linii Thomson oferują najwyższą jakość dźwięku i obrazu w technologii UHD i HD. Gwarantują dostęp do wszystkich nowoczesnych rozwiązań i zapewniają doskonały poziom rozrywki oraz niezapomniane wrażenia wizualne w każdych warunkach oświetleniowych. Dynamiczny, wysokiej jakości dźwięk przestrzenny z Dolby Audio pozwala w pełni cieszyć się seansem filmowym. Telewizory wyposażone w czytniki kart i moduły dostępu warunkowego umożliwiają odbiór jeszcze większej liczby programów, a perspektywa instalacji wielu zewnętrznych aplikacji dodatkowo sprzyja oglądaniu Netflix'a czy Youtube w doskonałej jakości obrazu.

Miniwieże Thomson oferują możliwość odtwarzania standardowych płyt Audio-CD, a także plików muzycznych mp3. Wyposażone w moduł Bluetooth pozwalają na odtwarzanie plików także z urządzeń mobilnych takich, jak smartfony czy tablety. Dzięki portowi USB, do sprzętu można podłączyć nośniki pendrive i bezprzewodowo odtwarzać zamieszczony na nich materiał dźwiękowy. Toner FM pozwala na zakodowanie ulubionych stacji radiowych, a możliwość regulacji tonów i korekty dźwięku to dodatkowe funkcje sprzętu, które odgrywają znaczącą rolę w odbiorze multimediów w jakości dopasowanej do indywidualnych preferencji.

Producent oferuje także różne rodzaje słuchawek Thomson, w tym słuchawki nauszne i douszne. Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane zostały w najlepszej jakości materiałów. Są proste, wygodne i komfortowe w użyciu oraz zapewniają dynamikę oraz wysokiej jakości natężenie brzmień.

więcej