ŚpijZdrowo

Filtruj
Kategorie
Dodatkowe informacje
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

ŚpijZdrowo

Właściwy sen jest podstawą prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia. Należy zatem zadbać o odpowiednią długość i jakość nocnego wypoczynku. Pasujące łóżko, pościel czy poduszka do spania to podstawy, które wpływają na to, czy organizm efektywnie się regeneruje. Ważny jest również odpowiedni materac.  W poszukiwaniu najlepszego modelu warto przyjrzeć się ofercie ŚpijZdrowo.

ŚpijZdrowo — zdrowy sen dla każdego

ŚpijZdrowo to bogata oferta materacy, poduszek pod głowę i nogi oraz innych elementów wyposażenia sypialni, wśród których znaleźć można np. ochraniacze na materac. W asortymencie marki dostępne są warianty o różnej twardości określonej skalą od H1 do H5. Można także znaleźć produkty o różnej konstrukcji, np. materace kieszeniowe z funkcją pamięci kształtu, lateksowe czy tradycyjne piankowe. 

Wygodna poduszka — przydatny oręż w walce o zdrowy kręgosłup 

Dobra poduszka gwarantuje wysokiej jakości sen. Marka ŚpijZdrowo oferuje modele o różnych wymiarach i kształtach. Niezależnie od rodzaju, wszystkie mają membranowe pokrowce, które można z łatwością wyprać. Dostępne są niskie poduszki ortopedyczne z pianki termoplastycznej poprawiającej krążenie, wyższe profilowane czy też wersje antybakteryjne z dodatkiem bambusa. W asortymencie znajduje się również płaska poduszka dla niemowląt oraz modele dla dzieci.

Dobry materac dla dziecka — klucz do przespanej nocy

Zdrowe nawyki związane ze snem są ważne nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. W ofercie firmy ŚpijZdrowo można znaleźć dobry materac dla dziecka, pasujący już do łóżeczka o wymiarach 120 × 70 cm. Produkty dla dzieci ŚpijZdrowo pokryte są antyalergicznymi pokrowcami o podwyższonej ścieralności, które można prać w wysokiej temperaturze. Mają też warstwę perforowanego lateksu, który jest materiałem oddychającym i dopasowującym się do sylwetki malucha. 

ŚpijZdrowo — materac produkowany z troską o zdrowie i środowisko 

Towary oferowane przez ŚpijZdrowo oznaczone są międzynarodowym certyfikatem OEKO TEX Standard 100, który potwierdza, iż zostały wytworzone z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Dodatkowo marka posiada certyfikat ISO 14001 gwarantujący, że produkcja przebiega w sposób zrównoważony, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wszystkie używane pianki spełniają normy określone przez Europur — instytucję wydającą europejskie certyfikaty CertiPur dla pianek poliuretanowych. 

więcej