Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Marka
  • więcej
Bohater
Producent
  • więcej
Kolor
Cena

Kaski dla dzieci

Podczas beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu dzieci zażywają ruchu i dotleniają się, co jest niezwykle ważne. Rodzice powinni jednak zatroszczyć się o to, by ich pociechy były bezpieczne, zwłaszcza podczas jazdy na rowerze, hulajnodze, rolkach czy na deskorolce. W każdym z tych przypadków nieodłącznym elementem ochronnym dla Twojej córki czy syna powinien być kask i ochraniacze. Wybierz je z naszej oferty!

Jaki kask dla dzieci wybrać?

Kask rowerowy jest podstawowym elementem chroniącym głowę pociech podczas jazdy – nie tylko zresztą na jednośladzie, ale i na innych pojazdach czy z wykorzystaniem innych sprzętów. Także w przypadku przewożenia dziecka w foteliku rowerowym kategorycznie powinno się zadbać o jego bezpieczeństwo i założyć maluchowi najmniejszy kask rowerowy.

Wybór ochrony głowy dla dziecka nie jest sprawą łatwą, ponieważ przede wszystkim trzeba dobrze dopasować. Tylko taki kask na rower czy kask na hulajnogę dla dziecka będzie spełniał swoją funkcję należycie. Dziecko powinno również czuć się w nim komfortowo.

Najlepiej dobierz kask pod względem rozmiaru do obwodu głowy Twojej pociechy. Powinien on mieć regulowane zapięcie, co ułatwi jego właściwe założenie. Nie może być za luźny, ponieważ będzie spadał z głowy, ani za ciasny, bo niewygodnie będzie się w nim jeździło. Z pewnością dobrym dla Ciebie i Twojego dziecka wyborem będą kaski dla dzieci z certyfikatami EN 1080 oraz EN 1078. Takie symbole to znak, że produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa ustalone w Unii Europejskiej. Kask powinien być dosyć lekki, by nie obciążał głowy dziecka, oraz mieć otwory wentylacyjne. Należy go dopasować odpowiednio do pojazdu. 

Ochraniacze też się przydadzą

W naszej ofercie, prócz kasków rowerowych dla dzieci na rower czy na hulajnogę, znajdziesz także ochraniacze, które zabezpieczą poszczególne części ciała dziecka, m.in. kolana, łokcie czy nadgarstki. Ochraniacze pod względem wielkości dopasuj do wagi i wzrostu swojej pociechy.

więcej

TOP - najczęściej kupowane kaski dla dzieci

TOP
Kask Sportowy The Mandalorian
30 Kask Sportowy The Mandalorian UPOMINKARNIA
5/5
138,99 zł
Promocja
139,99 zł  najniższa cena

Strefa marek

Podobne do ostatnio oglądanego