Rockland

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena
Sprzedawca

Rockland

Każdy biwak, wycieczka czy wyprawa outdoorowa będzie o wiele bardziej bezpieczna i komfortowa o ile zostanie odpowiednio zaplanowana. Jednym z podstawowych, a zarazem kluczowych elementów takiej formy aktywności niewątpliwie jest sprzęt oraz wyposażenie, o którym należy pamiętać przed wyruszeniem w teren.

Firma Rockland do wszystkich miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu, począwszy od biwakowania pod namiotem, przez bushcraft na hikingu kończąc, kieruje szeroką gamę asortymentu, który niewątpliwie umili oraz usprawni czas spędzony podczas przemierzania górskich i leśnych szlaków.

Historia marki Rockland

Rockland to autorska marka krakowskiej firmy Raven, która specjalizując się w dystrybuowaniu sprzętu oraz odzieży outdoorowej na polskim rynku funkcjonuje od 2005 roku. Będąc wyłącznym krajowym przedstawicielem takich marek jak Marmot, Aku, Teva, Hoka, One One czy Smartwool w 2009 roku firma Raven powołała do życia własną linię produktów pod nazwą Rockland.

W myśl hasła „Travel & Discover”, którym producent definiuje markę Rockland, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, kierując ofertę głównie do podróżników, miłośników gór, osób uprawiających bushcraft, jak również turystów poszukujących funkcjonalnych i komfortowych rozwiązań.

Będąc otwartymi na feedback płynący od podróżników, blogerów, dziennikarzy i co najważniejsze, od samych klientów, nie tylko sukcesywnie wprowadzają na rynek nowe rozwiązania, ale również udoskonalają te, które znajdują się już w sprzedaży. Nie ma znaczenia czy jest to termos obiadowy Rockland, namiot czy wodoszczelny worek.

Istotną informacją jest natomiast fakt, że krakowski producent, zachowując korzystny stosunek jakości do ceny, umieszcza swoje produkty w średnim i niższym segmencie cenowym. Dzięki takiemu podejściu asortyment, np. termos, kubek termiczny Rockland, czy chociażby nieco bardziej wyszukany sprzęt, jak namiot Rockland, dostępne są w wariantach na każdą kieszeń.

Co w ofercie?

Oferta firmy Rockland to przede wszystkim sprzęt oraz akcesoria skierowane do miłośników szeroko pojętego outdooru. Skupiając się na takich kategoriach, jak namioty i sprzęt biwakowy, termosy, naczynia, sztućce czy chociażby meble turystyczne i wodoodporne akcesoria, w katalogu firmy znajdują się również kije trekkingowe Rockland.

Warto wspomnieć, że ze względu na funkcjonalność, wszechstronność oraz przystępną cenę, dużą popularnością cieszą się naczynia i pojemniki termiczne. Termos Rockland czy kubek Rockland bowiem doskonale sprawdzą się nie tylko podczas wycieczek, czy wypraw, ale także w szkole, pracy czy w domu.

Szukając dobrego jakościowo sprzętu, który byłby alternatywą dla zachodnich niejednokrotnie dużo droższych produktów, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą krakowskiego producenta, który bazując na własnym doświadczeniu, zna potrzeby wynikające z rodzimego rynku.

więcej