Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Rozmiar
  • więcej
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Raven

Raven Skates to jeden z kluczowych światowych producentów rolek, hulajnóg oraz wrotek. To polska marka, która od czasu swojego powstania w latach 90. zajmuje się tworzeniem produktów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów skaterstwa. Zdobyte doświadczenie pozwoliło firmie na zbudowanie szerokiego asortymentu lekkich, wytrzymałych i bezpiecznych sprzętów, które można dostosować do wieku oraz umiejętności użytkownika. 

Rolki Raven – na letnie i zimowe przejażdżki

Największą popularnością cieszą się rolki regulowane Raven. Modele te będą odpowiednim wyborem dla dzieci, których stopa wciąż rośnie. Skorupa została wykonana z poliwęglanu, co wpływa na ich lekkość i wytrzymałość. Rolki są dodatkowo wyposażone w potrójny system wentylacji oraz system pochłaniający drgania. Rolki Raven można również w łatwy sposób zamienić na rolko-wrotki poprzez ustawienie dwóch kółek na tylnej i przedniej osi. Natomiast wymienne płozy ułatwią przekształcenie rolek w łyżwy. 

Hulajnoga Raven – dla wyczynowców i miłośników rekreacji

Hulajnoga wyczynowa Raven jest gwarancją jakości oraz solidnego wykonania. Jest przeznaczona do jazdy freestylowej. Połącznie aluminium oraz stali zapewnia sztywność i trwałość konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Potrójne mocowanie pierścienia kierownicy umożliwia agresywną i dynamiczną jazdę. Hulajnogi Raven to także pojazdy, które z łatwością można przetransportować, w autobusie, czy w bagażniku. Składane modele sprawdzą się też w trakcie poruszania się po zatłoczonych miastach. Dodatkowym udogodnieniem jest pasek, który umożliwia zawieszenie sprzętu w dowolnym miejscu. 

Wrotki Raven

Raven oferuje również szeroki wybór wrotek. Ich wysokie cholewki zapewniają wsparcie kostki i chronią przed kontuzjami. Sznurowane zapięcie odpowiada za stabilizację i odpowiednie ułożenie stopy w bucie. Wrotki Raven oferują optymalne dopasowanie do stopy dzięki technologii Trust-Fit-System. Regulacja rozmiaru odbywa się bez użycia narzędzi, wystarczy użyć specjalnego pokrętła.  

Akcesoria sportowe

W trakcie użytkowania sprzętu warto zadbać o bezpieczeństwo – niezbędne w tym przypadku mogą okazać się dodatkowe elementy. Kask Raven wyprodukowano w technologii Mold-In. Wewnętrzną część skorupy stanowi specjalna warstwa silnie związanych ze sobą kuleczek styropianu, która absorbuje energię uderzenia. Gogle Raven sprawdzą się podczas zimowej jazdy na nartach lub snowboardzie. Trójwarstwowa gąbka znajdująca się od strony twarzy, a także soczewka, która nie paruje w trakcie użytkowania, pozwolą na uzyskanie maksymalnego komfortu. 
 

 
 
więcej