Plantronics

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Plantronics

Amerykańska marka Plantronics to jeden z czołowych producentów zestawów słuchawkowych i głośnomówiących na świecie. Firma powstała w 1961 roku, a jej pierwszym produktem były innowacyjne, lekkie i poręczne słuchawki Plantronics dla pilotów, które znacząco odbiegały wyglądem oraz funkcjonalnością od ówcześnie produkowanego tego typu sprzętu. Już w pierwszych latach działalności marka odniosła ogromny sukces. W związku z dynamicznym rozwojem, Plantronics podjął współpracę z agencją NASA, dla której wyprodukował nowoczesny model słuchawek wykorzystany przez Neila Armstronga w 1969 roku w trakcie spaceru po księżycu.

Różne wersje słuchawek Plantronics

Firma stale poszerzała swój asortyment. W 2003 roku na rynku pojawiły się słuchawki bezprzewodowe Plantronics w technologii bluetooth przeznaczone do użytku biurowego, a także innowacyjne słuchawki dla graczy. Marka zasłynęła także jako producent urządzeń komunikacyjnych dla osób niedosłyszących. Sprzęty te są kompatybilne z aparatami słuchowymi i odbierają fale indukcyjne wprost ze słuchawek.

Sprzęt firmy Plantronics to nowoczesne i niezawodne urządzenia używane w większości firm z listy "Fortune 500" - rankingu największych amerykańskich przedsiębiorstw wyłanianych na podstawie rocznych przychodów.

Słuchawki Plantronics dla biznesu i nie tylko

Produkty marki dedykowane są głównie sektorowi biznesowemu. Firma dostarcza m.in. sprzęt dla call center oraz większych i mniejszych przedsiębiorstw. Słuchawki Plantronics są wykorzystywane jako urządzenia komunikacyjne podczas telekonferencji, podróży służbowych i pracy zdalnej. Są solidnie wykonane, trwałe, lekkie i gwarantują użytkownikom doskonały komfort pracy, dzięki zastosowaniu miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Znakomita jakość dźwięku, redukcja szumów i hałasów z otoczenia, możliwość regulacji głośności oraz kontrolowania mikrofonu sprawiają, że słuchawki Plantronics stały się niezawodnym rozwiązaniem dla biznesu. 

W asortymencie marki dostępne są także sprzęty, po które chętnie sięgają użytkownicy prywatni. Topowymi produktami w tej grupie są słuchawki Plantronics bluetooth dla graczy, słuchawki z mikrofonem, zestawy głośnomówiące.

Sprawdź nasz asortyment słuchawek Plantronics i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie!

 

 

więcej