Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Oxo

OXO to amerykańska marka powstała w 1990 roku zajmująca się produkcją nowatorskich artykułów gospodarstwa domowego takich, jak pojemniki do przechowywania żywności, przybory kuchenne, czy akcesoria dla dzieci. Obecnie produkty OXO cieszą się zainteresowaniem w przeszło 75 krajach świata. Marka jest zdobywcą ponad 150 międzynarodowych nagród m.in za wzornictwo i branding.

Pojemniki na żywność OXO

Firma oferuje szeroki wybór pojemników do przechowywania żywności o różnych kształtach i pojemnościach. Wykonane są z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, wolnych od BPA, niepodatnych na matowienie lub zarysowania. Przezroczyste tworzywo umożliwia także szybkie odnalezienie potrzebnego składnika. 

Pojemniki OXO Good Grips można łączyć modułowo, co pozwala na doskonałą organizację kuchni lub spiżarni. Dzięki hermetycznemu zamknięciu, żywność przechowywana w pojemniku nie wietrzeje, nie wysycha, nie traci smaku i aromatu. Wygodne zestawy pojemników do zamrażania wyposażone są w dodatkową tackę ułatwiającą przechowywanie. Polecane są przede wszystkim do porcjowania i zamrażania posiłków dla dziecka.  

Inne akcesoria OXO

W asortymencie marki można znaleźć między innymi akcesoria dla dzieci takie, jak talerzyki i miseczki OXO, pojemniki na mokre chusteczki, nocniki czy sztućce. Naczynia wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia silikonu i wyposażone w antypoślizgowy, przysysający się do powierzchni spód, który zapobiega przesuwaniu i przechylaniu się podczas posiłku. Talerzyki OXO z przegródkami dzielone są na kilka części oddzielonych ściankami, co umożliwia podanie dziecku różnych posiłków w jednym naczyniu. Talerzyki oraz miseczki dostępne są w wielu kolorach.

W asortymencie marki dostępne są wygodne, antypoślizgowe nocniki OXO z oparciem oraz lekkie i poręczne nocniki turystyczne, zawierające dodatkowo w komplecie jednorazowe torby z wkładkami chłonnymi oraz torbę podróżną. W ofercie OXO można znaleźć także praktyczne pojemniki na mokre chusteczki, które dzięki szczelnemu zamknięciu doskonale zachowują wilgotność chusteczek. Kompaktowe rozmiary umożliwiają schowanie pojemnika do podręcznej torby. 

OXO proponuje także różne sztućce i drobne przyrządy kuchenne oraz produkty do zmywania bezpiecznie podczas czyszczenia akcesoriów niemowlęcych. 

Sprawdź asortyment marki OXO i wybierz potrzebne produkty dla siebie i swojego malucha. 


 

więcej