Nalgene

Nalgene

Tritanowe butelki Nalgene pomagają dbać o codzienny, odpowiedni poziom nawodnienia. Używając produktów tego amerykańskiego producenta, dba się o środowisko, korzystając z wielorazowych bidonów na wodę i napoje.

Czym wyróżniają się produkty Nalgene?

Butelki Nalgene z tworzywa Tritan™ są przezroczyste, dzięki czemu widać poziom płynu. Miarka z boku butelki Nalgene sprawdza się do odmierzania ilości płynu oraz do kontroli codziennego nawadniania. Szczelność pojemników sprawia, że można nosić butelkę wszędzie i nie martwić się o rozlanie, czy zmoczenie jakiejkolwiek zawartości plecaka, czy torby. Butelki Nalgene cechuje wytrzymałość i niezawodność. Pojemniki z Tritanu są odporne na wysokie i niskie temperatury – można wlać do nich wrzątek czy korzystać z nich na mrozie.

Dla kogo przeznaczone są butelki Nalgene?

Butelki Nalgene przeznaczone są dla wszystkich, zarówno dla osób aktywnych na co dzień, sportowców, podróżników, jak i dla kogoś spędzającego czas w domowym zaciszu, biurze czy w aucie. Wycieczka, wyjazd służbowy lub prywatny, zwiedzanie miasta czy wyprawa w góry i lasy – odpowiednie nawodnienie jest bardzo istotne, a tritanowa butelka sprawdzi się w tym celu świetnie.

Czym charakteryzuje się Tritan™?

Materiał, z którego wykonane są bidony Nalgene – kopoliester Tritan™ – jest lekki, wytrzymały, a także odporny na zarysowania, czy uszkodzenia. Ponadto jest ekologiczny oraz bezpieczny dla zdrowia. Tritanowa butelka Nalgene to przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych butelek PET. Produkcja tego materiału jest bardziej ekologiczna niż zwykłego plastiku. Ponadto tworzywo Tritan™ jest dopuszczone do kontaktu z żywnością, ponieważ nie zawiera BPA, BPS, ftalanów, ani innych szkodliwych związków. Materiał jest bezwonny i bezsmakowy. Butelki Nalgene nie przyjmują zapachu ani smaku przechowywanych płynów. Można je także myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce.

Niezależnie czy to outdoor, góry, lasy, miasto, miejsce pracy czy dom – butelek Nalgene można używać wszędzie. Wśród wielu modeli i kolorów butelek na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie. Wybierz butelki tritanowe Nalgene!

więcej