Leifheit

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Leifheit

Niemiecka marka Leifheit od ponad 60 lat dostarcza konsumentom wysokiej jakości rozwiązania wspierające prowadzenie gospodarstwa domowego. W ofercie marki można znaleźć różnego rodzaju mopy do mycia podłóg, myjki i ściągaczki do szyb, deski do prasowania, suszarki na pranie, wagi łazienkowe i kuchenne, oczyszczacze i nawilżacze powietrza, dyfuzory zapachowe oraz szereg akcesoriów kuchennych.  

To, co wyróżnia artykuły marki Leifheit to przede wszystkim uniwersalność i elastyczność. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego Systemu Click, można w łatwy i szybki sposób podłączyć różne rodzaje nasadek czyszczących do jednego drążka. Leifheit oferuje opatentowane i unikalne rozwiązania ułatwiające pracę w domu. Produkty marki są trwałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz estetyczne. Są także poddawane dokładnym testom na każdym etapie produkcji, a firma oferuje aż 5 lat gwarancji na swoje artykuły, dzięki czemu konsument ma pewność, że wybiera produkt z najwyższej półki. 

Oferta marki Leifheit

Marka słynie min. z produkcji mopów. W naszej ofercie dostępne są mopy Leifheit w rónych wariantach. Wśród nich można wyróżnić tradycyjne modele płaskie lub sznurkowe. Wszystkie modele wyposażone są w teleskopowy drążek umożliwiający dostosowanie długości urządzenia do wzrostu osoby użytkującej. Nakładki mikro duo do mopów płaskich nadają się do czyszczenia wszystkich powierzchni. Ten typ akcesoriów dostępny jest zarówno solo, jak i w uniwersalnych zestawach z wiadrem. Funkcja Clean Twist umożliwia dokładne odwirowanie mopa z nadmiaru wody. 

W ofercie Leiftheit można znaleźć także elektryczny mop parowy, który, dzięki zastosowaniu pary wodnej, usuwa 99,9% bakterii i zarazków z czyszczonej powierzchni. Urządzenia nagrzewają się w ciągu 30 sekund i umożliwiają ciągłą pracę przez ok. 40 minut, zapewniając szybkie i dokładne umycie podłogi. 

Leifheit oferuje także lekką deskę do prasowania z pokrowcem wykonanym w technologii Thermo Reflect. Tworzywo to jest bardzo odporne, nie rdzewieje, a poprzez zdolność do odbijania pary wodnej, umożliwia szybsze prasowanie nawet o 33%. 

Rozkładane suszarki na pranie Leifheit zbudowane z metalowych elementów malowanych metodą proszkową zapewniają odporność na korozję, odkształcanie oraz działanie promieni UV. 

Leifheit oferuje także wysokiej jakości myjki do okien oraz odkurzacze do szyb, które zapewniają proste, szybkie i higieniczne czyszczenie okien, płytek łazienkowych, luster i innych szklanych powierzchni. Urządzenia nie pozostawiają smug i skutecznie zbierają wodę bez kapania. 

więcej