Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Producent
Cena
Ocena klientów

Akcesoria i baseny Intex

W naszym asortymencie znajdują się produkty marki Intex. Dostępne są m.in. baseny ogrodowe wraz z akcesoriami, materace dmuchane, pontony czy jacuzzi.

Baseny ogrodowe Intex

Wśród basenów Intex znaleźć można modele stelażowe, rozporowe i dmuchane w okrągłym lub prostokątnym kształcie. Mniejsze baseny dla dzieci mogą być użytkowane na tarasie lub balkonie, większe sprawdzą się w ogrodzie. Basen stelażowy Intex stworzony jest z wytrzymałego materiału, co pozwala na jego użytkowanie przez wiele lat.

Firma Intex stworzyła wiele modeli dmuchanych basenów dla dzieci. Mogą one pomieścić od jednego do kilku osób. Dzięki większym modelom, wyposażonym m.in. w pompowaną zjeżdżalnię, fontannę czy kosze do rzucania piłek, można stworzyć w ogrodzie mini aquapark. Każdy basen dla dzieci jest kolorowy, może mieć nadrukowane postacie z bajek lub przyjmować kształt jednorożca, dinozaura, flaminga, boiska sportowego czy plaży z palmami i zwierzętami wodnymi.

Akcesoria do basenów Intex – odkurzacze, skimmery, pompy

Wśród produktów marki Intex znajdują się akcesoria ułatwiające czyszczenie basenów i jacuzzi. Odkurzacz do basenu umożliwia usunięcie osadów piasku i zanieczyszczeń z dna lub zakamarków. Nie wymaga spuszczania wody i może działać w trybie akumulatorowym. Bez trudu można go użytkować w ogrodzie, a następnie ładować w domu. Firma stworzyła także odkurzacz podłączany do pompy, będący automatycznym czyścicielem dna basenów.

Pompy do basenu Intex umożliwiają uzyskanie krystalicznie czystej wody w basenie oraz jej napowietrzenie. Skimmer Intex po jego podłączeniu do pompy filtrującej jest dodatkowym oczyszczaczem wody. Może także  ułatwiać dozowanie chemii basenowej.

Materace Intex

W asortymencie znajdują się welurowe, dmuchane materace Intex, mieszczące jedną lub kilka osób. Są one stworzone z wytrzymałych włókien i nie zapadają się nawet pod dużym ciężarem. Niektóre modele mają wbudowaną pompkę. Stabilny, dmuchany materac Intex, może służyć także jako fotel do pływania. Do wyboru są materace o wyprofilowanym kształcie z podparciem na plecy i z uchwytami na napoje. Pontony Intex zajmują mało miejsca.

Jacuzzi Intex

Jacuzzi firmy Intex to konstrukcje zbudowane z trwałych włókien poliestrowych. Jacuzzi umożliwia relaks dla kilku osób oraz terapeutyczny masaż ciepłymi bąbelkami i dyszami. Woda może mieć regulowaną temperaturę w zakresie 10-40 stopni Celsjusza. Ma także intuicyjny panel sterowania oraz pompę filtrującą wodę wraz z systemem jej zmiękczania. Hydromasaż w jacuzzi Intex rozluźnia mięśnie i może być stosowany w rehabilitacji po urazach.

więcej