Hertz Fitness

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Hertz Fitness

Marka Hertz Fitness to polska firma obecna na rodzimym i zagranicznym rynku branży sportowej od 2005 roku. Oferuje ona sprzęt do użytku domowego, w tym urządzenia i akcesoria do fitnessu. Duża różnorodność proponowanych przyrządów pozwala użytkownikom na rozwój różnych partii ciała, wymodelowanie sylwetki oraz rozbudowanie tkanki mięśniowej. Są to także idealne narzędzia treningowe, które pomogą w zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów i przysłużą się poprawieniu kondycji fizycznej.

Wszystkie urządzenia są produkowane w międzynarodowych fabrykach produkcyjnych. Wyróżniają się też wysoką jakością, co potwierdzają certyfikaty bezpieczeństwa i standaryzacji. Ponadto Hertz Fitness jest pierwszą firmą, która w domowych przyrządach sportowych, takich jak bieżnie, zastosowała ekran dotykowy. Znacznie ułatwia to zmianę trybu pracy i pozwala na dostosowanie bieżących ustawień w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Bieżnie Hertz

Jednym z najlepszych narzędzi wspomagających trening cardio są bieżnie Hertz. Pozwalają one na odbycie lekkiej przebieżki lub wykonanie wyczerpującego interwału łączącego sprint i trucht w domowym zaciszu. Sprzęt przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i wyczynowych sportowców. Dzięki regulacji prędkości można dostosować tempo do kondycji i założonego planu wysiłkowego. Funkcja nachylenia powierzchni może dodatkowo zintensyfikować bieg, a komputer dzięki pomiarom pulsu użytkownika wyreguluje automatycznie odpowiedni rytm i szybkość.

Orbitreki Hertz

Ćwiczenia wykonywane na trenażerze eliptycznym symulują wysiłek podobny do biegania, czy wspinaczki. Jego przewaga tkwi jednak w ilości mięśni, które są angażowane w trakcie danej czynności. Trucht czy wycieczka w góry stymulują jedynie niższe partie ciała do pracy, natomiast wyprofilowane uchwyty, w które wyposażone są orbitreki Hertz, pobudzają do pracy także ramiona i plecy. Dodatkowo trenerzy personalni polecają, by w trakcie ćwiczeń napinać mięśnie brzucha i utrzymywać wyprostowaną sylwetkę. W ten sposób trening będzie wykonywany poprawnie — bez urazów i kontuzji.

Rowery treningowe Hertz

Rowery stacjonarne Hertz to narzędzie skierowane do osób chcących wyrzeźbić dolne partie ciała i brzuch. Kilkustopniowa regulacja oporu pozwala na dostosowanie wysiłku do planu treningowego opartego na interwałach, a także symulację prawdziwej wycieczki jednośladem. Niezaprzeczalnym atutem tego urządzenia jest także fakt, że można z niego korzystać niezależnie od pory roku i temperatury na zewnątrz. Świetnie sprawdzi się jako sprzęt do rehabilitacji osób z chorymi kolanami oraz w walce z nadwagą.

więcej