Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Marka
Rozmiar koła w calach
Rozmiar ramy w calach
  • więcej
Liczba biegów
  • więcej
Wyposażenie roweru
  • więcej
Hamulce
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena

Goetze

Ilość dostępnych na rynku typów, rodzajów oraz modeli rowerów jest oszałamiająca. W zależności od potrzeb potencjalny klient ma możliwość dokonania wyboru, kierując się wcześniej określonymi kryteriami. Z oczywistych względów osoby, które poszukują roweru do rekreacyjnej czy miejskiej jazdy, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na takie czynniki, jak wygląd i cena.

Przeglądając katalogi poszczególnych producentów, można zauważyć pewien rozdźwięk pomiędzy tymi właśnie cechami. Rowery przystępne cenowo nie zawsze są atrakcyjne, jeśli chodzi o aspekt wizualny, natomiast te, które się spodobają, częstokroć wykraczają poza zaplanowany budżet.

Firma Goetze ze swoimi produktami wyszła naprzeciw wszystkim klientom, którzy za rozsądne pieniądze poszukują ładnego i funkcjonalnego roweru. Rowery Goetze mogą bowiem z powodzeniem służyć jako funkcjonalny i bezpieczny środek transportu, a dzięki swojemu designowi pozwalają wyróżnić się z tłumu na tle pozostałych seryjnie produkowanych jednośladów. Jest to cecha, która w szczególności charakteryzuje każdy rower damski Goetze, jak również jego miejskie odpowiedniki.

Historia marki

Goetze to polska marka, która sukcesywnie umacnia swoją pozycję, stale powiększając grono zadowolonych odbiorców. Początkowa działalność firmy związana była jednak nie z produkcją, a ze sprzedażą rowerów. W prowadzonym przez siebie sklepie oferowano jednoślady innych marek. Mając bezpośredni kontakt z klientami, wsłuchując się w ich potrzeby, z biegiem czasu zauważono, że na rynku brakuje rozwiązań, które spełniałyby oczekiwania znacznego grona odbiorców. Owo spostrzeżenie stanowiło impuls do stworzenia czegoś nowego. Była to swego rodzaju odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie.

Wraz z rozwojem firmy i powstawaniem kolejnych sklepów postanowiono stworzyć własną linię rowerów, która zwłaszcza pod kątem kształtu ramy, designu i koloru, pozwoliłaby na wprowadzenie na rynek sprzętu, o którym zdecydowana większość producentów zdawała się zapomnieć.

Tym sposobem wprowadzono do sprzedaży m.in. funkcjonalny rower miejski Goetze czy całą serię dedykowanych kobietom kolorowych damskich jednośladów.

Co w ofercie?

W ofercie polskiego producenta dostępnych jest wiele typów oraz modeli jednośladów. W katalogu firmy znajdziemy bowiem rowery dziecięce, trekkingowe czy miejskie, ale również elektryczne. Największą popularnością cieszą się jednak rowery damskie, na co wpływa fakt, że przy zakupie konkretnego modelu można kierować się nie tylko wyglądem, ale również wielkością i materiałem, z jakiego została wykonana rama, rodzajem osprzętu czy średnicą kół.

Pozostałe jednoślady również zasługują na uwagę. Dla przykładu rower Goetze 28 cali, jak również rower miejski damski Goetze, to rodzaje produktów, które poza funkcjonalnością i wszechstronnością, godne są polecenia również ze względu na przystępną cenę. Przeglądając bowiem pełną ofertę firmy, można zauważyć, że producent skierował swój asortyment do osób, które poszukują trwałych, uniwersalnych i bezawaryjnych rowerów w bardzo konkurencyjnych cenach.

więcej