Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Gardena

W naszym asortymencie znajdują się różnego rodzaju akcesoria do ogrodu marki Gardena. Wśród nich znaleźć można m.in.: zraszacze, węże ogrodowe, pompy do nawadniania, siewniki, podkaszarki, kosiarki, nożyce, sekatory czy dmuchawy do liści.

Gardena – nawadnianie ogrodu

Do podlewania ogrodu można wykorzystać wodę kranową, jednak będzie to generowało koszty jej zużycia. Bezpłatnym rozwiązaniem jest magazynowanie wody deszczowej i roztopowej w pojemnikach, studniach czy oczku wodnym. Do pobrania wody zmagazynowanej w zbiorniku i przekazania jej pod ciśnieniem służy np. pompa Gardena. Może być ona także wykorzystywana do odpompowania nadmiaru wody z zalanych piwnic czy basenów.

Do pompy lub kranu podłączyć można wąż ogrodowy Gardena. Za jego pomocą woda przepłynie do docelowego miejsca. Wąż Gardena może mieć różną grubość i długość, np. 20 m lub 50 m. W asortymencie firmy znaleźć można węże wykonane z różnych tworzyw odpornych na mocne ciśnienie wody. Aby ułatwić ich przenoszenie powstał poręczny wózek Gardena, który ułatwi transport oraz przechowywanie węża ogrodowego. 

Zraszacze Gardena

Wąż ogrodowy jest częścią systemu zraszania, do którego za pomocą złączki doczepić można zraszacz Gardena. W ofercie znaleźć można wielofunkcyjne pistolety z kilkoma rodzajami strumienia. Do nawadniania większych powierzchni np. trawników, można wykorzystać wahadłowy lub turbinowy zraszacz Gardena. Dzięki podlewaniu za pomocą systemu zraszania, w ogrodzie nie tworzą się kałuże, a rośliny są równomiernie nawodnione.

Produkty firmy Gardena do prac w ogrodzie

Przy wysiewach nasion przydatnym narzędziem może okazać się siewnik Gardena. Służy on do równomiernego rozłożenia materiału siewnego na grządkach. Jest on pomocny także do rozmieszczania granulowanego nawozu. W zależności od wielkości upraw, do wyboru są siewniki Gardena na kółkach lub urządzenia ręczne – rotacyjne.    

Do podcinania drzew, krzewów i kwiatów przyda się sekator Gardena. W asortymencie znaleźć można sekatory małych rozmiarów, mieszczące się w dłoni, jak i większe modele. Posiadają nierdzewne ostrza i możliwość blokady. Wybór sekatora warto uzależnić od rodzaju roślin do podcinania. 

Kosiarki i podkaszarki Gardena

W utrzymaniu odpowiedniej wysokości trawy pomoże kosiarka Gardena. Urządzenie to umożliwiaja regulację wysokości cięcia i posiadaja hartowane ostrza. W mniejszych ogrodach sprawdzą się niewielkie, lekkie i zwrotne kosiarki akumulatorowe tej marki. W ofercie znaleźć można także kosiarkę automatyczną Gardena. Pielęgnację ogrodu i podcinanie trawy w trudno dostępnych miejscach ułatwi z kolei podkaszarka Gardena.

Zapoznaj się z naszym asortymentem narzędzi firmy Gardena i wybierz potrzebne akcesoria do swojego ogrodu.

więcej