Filtruj
Kategorie
Wybrane marki
  • więcej
Wiek gracza
  • więcej
Liczba graczy
Ocena
Cena
Wiek
  • więcej
Dla kogo

G3

G3 to wydawnictwo gier planszowych obecne na Polskim rynku od 2004 roku. W  jego ofercie znajduje się wiele znanych na całym świecie tytułów planszówek przeznaczonych do rozgrywek w gronie dorosłych, dzieci czy całych rodzin. Poza grami planszowymi jako dystrybutor G3 oferuje także akcesoria do gier planszowych, puzzle, łamigłówki, różne warianty kostki Rubika, żetony pokerowe oraz wiele innych artykułów służących do doskonałej zabawy.

G3 gry planszowe

W swoim katalogu produktowym wydawnictwo G3 posiada wiele planszówkowych hitów, czyli gier sprzedanych w Polsce w tysiącach egzemplarzy, które doczekały się już kilku dodruków. Tytuły takie jak Szarlatani z Pasikurowic, Kakao, Sabotażysta i Karczma pod pękatym kuflem są doskonale znane wszystkim fanom gier planszowych i niezmiennie od lat bawią coraz większe grono sympatyków rozgrywek nad stołem. Każdego roku G3 intensywnie rozwija także ofertę planszowych gier rodzinnych, czego efektem są m.in. takie tytuły jak Quetzal, Karaluszek, Zamek Kasteliny, Magiczny Labirynt czy Łowcy Potworów. Z kolei wydanie Rzuć na tacę, Dużych Sum, Noch Mal! oraz Dizzle, Knapp Daneben! uczyniło G3 swoistym liderem wśród wydawców gier typu roll&write.

Gry karciane G3

Wydawnictwo G3 oferuje także wiele tytułów gier karcianych znanych nie tylko planszówkomaniakom ale także osobom, które jedynie okazjonalnie sięgają po ten typ rozrywki. Wśród tytułów karcianych wydawnictwa odnaleźć można gry rodzinne, imprezowe oraz logiczne. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów wydawnictwa jest seria Czarne Historie, która doczekała się wielu swoich kontynuacji, oraz kolejnych odsłon takich jak Złote Historie, Tęczowe Historie oraz Detektywistyczne Historie. Podobne, duże grono swoich fanów posiada tytuł 6 bierze, czyli imprezowa gra karciana, która również doczekała się wielu swoich kontynuacji, a nawet odsłony w wersji planszowej. W ofercie G3 znajduje się także jedna z najbardziej znanych gier karcianych na świecie, czyli Fasolki.

Przejrzyj naszą ofertę gier planszowych, łamigłówek oraz innych akcesoriów oferowanych przez wydawnictwo G3 i wybierz z niej artykuły, które zagwarantują doskonałą zabawę tobie i twoim bliskim.

więcej