Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Maksymalne obciążenie
Kolor
Materiał
Ocena
Cena

Fit-Net

Fit-Net to polska marka należąca do firmy New Deal z dolnośląskiej miejscowości Szewce. Producent ten ma w swojej ofercie bieżnie elektryczne oraz trampoliny ogrodowe.

Bieżnie Fit-Net

W naszym asortymencie znajdują się bieżnie marki Fit-Net. Są to urządzenia w postaci pasa biegowego napędzanego przez silnik. Umożliwiają trening biegowy w warunkach domowych. Dzięki temu nie trzeba rezygnować z aktywności, kiedy pogoda za oknem jest niekorzystna, np. zimą. Trening na bieżni elektrycznej zapewnia korzyści analogiczne do zwykłego biegania, m.in. sprzyja spalaniu kalorii, wzmacnianiu serca czy poprawie wydolności oddechowej.

Bieżnia Fit-Net jest dostępna w wielu rozmiarach pasa biegowego, co umożliwia jej dopasowanie do swoich potrzeb. Szersze i dłuższe pasy zapewniają większy komfort, lecz zajmują więcej miejsca w mieszkaniu. Poszczególne modele tej marki różnią się również ze względu na maksymalne obciążenie – może ono wynieść nawet 150 kilogramów.

Jakie funkcje ma bieżnia Fit-Net?

Bieżnie elektryczne Fit-Net to wielofunkcyjne urządzenia, które pozwalają dostosowywać trening do swoich potrzeb, preferencji i możliwości kondycyjnych. Użytkownik może ustawić prędkość, dystans oraz wskazać określoną ilość kalorii, którą chce spalić. Istnieje możliwość wyboru jednej z kilkunastu zakodowanych w pamięci urządzenia prędkości. Bieżnie Fit-Net umożliwiają zarazem korzystanie z trybu manualnego, aby przebiec dowolny dystans i samodzielnie dobierać prędkość.

Bieżnie Fit-Net są wyposażone w intuicyjny panel sterujący z podświetleniem. Pozwala on na bieżąco odczytywać najważniejsze parametry treningu biegowego – dystans, prędkość, liczbę spalonych kalorii, puls i czas trwania treningu. Istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia bieżni względem podłoża, aby mięśnie mogły pracować z większym lub mniejszym obciążeniem – można ćwiczyć np. bieganie górskie czy po płaskim terenie. Niektóre pasy mają wypustki, dzięki czemu bieżnia Fit-Net staje się urządzeniem wibrującym.

W zestawie z bieżnią oferowane są dodatkowe produkty, np. twister z ekspanderami, hantle do ćwiczeń, rurki blokujące nogi podczas wykonywania brzuszków czy olejek silikonowy poprawiający komfort biegania. Bieżnia Fit-Net ma wbudowany port USB, Jack i głośniki, co pozwala słuchać muzyki czy audiobooków z telefonu w trakcie treningu.

Porównaj parametry elektrycznych bieżni Fit-Net z naszego asortymentu i wybierz urządzenie spełniające twoje potrzeby treningowe.

 

więcej