Fat Brain Toys

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu

Fat Brain Toys - zabawki dla dzieci

Marka Fat Brain Toys to zespół projektantów, którzy kochają dziecięcą kreatywność i ciekawość. Misją firmy jest wzbogacanie rodzin, zapewniając "mądrzejszy sposób na zabawę". Działają nie tylko po to, by sprzedawać zabawki, ale przede wszystkim po to, by pomagać w budowaniu więzi rodzinnych i wspierać rodziców w rozwoju ich pociech.

Fat Brain Toys - mądra zabawa

Zabawki Fat Brain Toys to prawdziwe wyzwanie edukacyjne dla każdego malucha. Jednym z bestsellerów są innowacyjne bąbelki Dimpl. Dwustronne tabliczki z kolorowymi, silikonowymi wypustkami nie tylko rozwijają sensorykę dziecka, ale także wspierają naukę liczenia. Bąbelki Dimpl dostępne są w różnych wariantach, takich jak Dimpl Duet, uczący nazw kolorów, czy antystresowy Dimpl Pops Deluxe, zapewniający nieskończoną przyjemność wciskania bąbelków. Dobrą zabawką Fat Brain Toys wspierającą rozwój dziecka może być także deska balansująca, angażująca mocniej ciało, zachęcająca do aktywności fizycznej i wzmacniająca mięśnie w trakcie świetnej zabawy.

W asortymencie znajdują się także przyssawki Squigz, które zainteresują już najmłodszych. Te silikonowe klocki przysysają się do gładkich powierzchni i do siebie nawzajem, umożliwiając kreatywne budowanie. Przy rozłączaniu Squigz wydają charakterystyczny dźwięk "pop", co sprawia radość zarówno małym, jak i dużym odkrywcom. Dodatkowo, dostępne są również spinnery Squigz, idealne do przymocowania do różnych powierzchni.

Zabawki Fat Brain Toys - mnogość wyboru

Fat Brain Toys ma w asortymencie także szeroką gamę innych zabawek, takich jak sensoryczne gadżety, gry zręcznościowe, łamigłówki, puzzle, klocki drewniane, wieże do układania, gryzaki czy edukacyjne kostki. Wszystkie z nich spełniają funkcje edukacyjne, np. kostki-sortery uczą dzieci dopasowywania kształtów, rozwijając jednocześnie umiejętności poznawcze. Sortery występują również w innych wariantach, takich jak kolorowa wańka-wstańka, kulkowa układanka czy bardziej wymagające ciasto do sortowania, złożone z małych elementów.

Poznaj Fat Brain Toys i odkryj, jak jeszcze bardziej wzbogacić dzieciństwo swojej pociechy.

 

więcej