Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Łamigłówki

Nic tak dobrze nie rozgrzewa naszych szarych komórek, jak dobra łamigłówka. U nas znajdziesz szereg różnych tego typu gier logicznych – od klasycznych kostek Rubika, po szereg metalowych puzzli 3D, układanek magnetycznych, gier zręcznościowych i wielu innych. Będą one doskonałym prezentem dla dzieci i młodzieży –  wspomogą ich prawidłowy rozwój, polepszą logiczne myślenie, a także wyćwiczą kreatywność i wyobraźnię. W naszej ofercie znajdują się proste łamigłówki już dla pierwszorocznych dzieci, jak i nieco trudniejsze, dla pociech kilkuletnich.

Proponujemy również bardziej zaawansowane gry-zagadki dla nastolatków i osób dorosłych, których rozwiązanie sprawi nie lada satysfakcję. Wszystkie oferowane zestawy wykonane są z bezpiecznych, bardzo wytrzymałych materiałów, które zachwycają jakością wykonania, dzięki czemu dostarczą każdemu zabawy na wiele godzin.

Sprawdź proponowane, ciekawe łamigłówki i kolorowe gry edukacyjne, które będą doskonałym prezentem dla każdego dziecka i nastolatka.

więcej

TOP - najczęściej kupowane gry łamigłówki

TOP
Goki, łamigłówka Tangram
TOP
Panon Limited, zestaw łamigłówek STEM
3 Panon Limited, zestaw łamigłówek STEM  
0/5
42,49 zł
premium 40,36 zł
TOP
Tactic, łamigłówki metalowe
4 Tactic, łamigłówki metalowe Tactic
2/5
9,99 zł
11,49 zł
premium
TOP
TM Toys, łamigłówka Kostka Rubika 3x3 Speed
5 TM Toys, łamigłówka Kostka Rubika 3x3 Speed  
4.3/5
61,99 zł
premium 58,89 zł
TOP
Rubik’s, gra logiczna Kostka Rubika Void
6 Rubik’s, gra logiczna Kostka Rubika Void  
4.7/5
55,99 zł
premium 53,19 zł
TOP
PP_Łamigłówka z zamkiem Einstein
7 PP_Łamigłówka z zamkiem Einstein  
0/5
24,49 zł
premium 23,26 zł
TOP
Rubik's, łamigłówka Kostka Rubika Wieża

Łamigłówki

Nic tak dobrze nie rozgrzewa naszych szarych komórek, jak dobra łamigłówka. U nas znajdziesz szereg różnych tego typu gier logicznych – od klasycznych kostek Rubika, po szereg metalowych puzzli 3D, układanek magnetycznych, gier zręcznościowych i wielu innych. Będą one doskonałym prezentem dla dzieci i młodzieży – wspomogą ich prawidłowy rozwój, polepszą logiczne myślenie, a także wyćwiczą kreatywność i wyobraźnię. W naszej ofercie znajdują się proste łamigłówki już dla pierwszorocznych dzieci, jak i nieco trudniejsze, dla pociech kilkuletnich. Proponujemy również bardziej zaawansowane gry-zagadki dla nastolatków i osób dorosłych, których rozwiązanie sprawi nie lada satysfakcję. Wszystkie oferowane zestawy wykonane są z bezpiecznych, bardzo wytrzymałych materiałów, które zachwycają jakością wykonania, dzięki czemu dostarczą każdemu zabawy na wiele godzin. Sprawdź proponowane, ciekawe łamigłówki i kolorowe gry edukacyjne, które będą doskonałym prezentem dla każdego dziecka i nastolatka.
więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.