Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Łamigłówki

Nic tak dobrze nie rozgrzewa naszych szarych komórek, jak dobra łamigłówka. U nas znajdziesz szereg różnych tego typu gier logicznych – od klasycznych kostek Rubika, po szereg metalowych puzzli 3D, układanek magnetycznych, gier zręcznościowych i wielu innych. Będą one doskonałym prezentem dla dzieci i młodzieży –  wspomogą ich prawidłowy rozwój, polepszą logiczne myślenie, a także wyćwiczą kreatywność i wyobraźnię. W naszej ofercie znajdują się proste łamigłówki już dla pierwszorocznych dzieci, jak i nieco trudniejsze, dla pociech kilkuletnich.

Proponujemy również bardziej zaawansowane gry-zagadki dla nastolatków i osób dorosłych, których rozwiązanie sprawi nie lada satysfakcję. Wszystkie oferowane zestawy wykonane są z bezpiecznych, bardzo wytrzymałych materiałów, które zachwycają jakością wykonania, dzięki czemu dostarczą każdemu zabawy na wiele godzin.

Sprawdź proponowane, ciekawe łamigłówki i kolorowe gry edukacyjne, które będą doskonałym prezentem dla każdego dziecka i nastolatka.

więcej

TOP - najczęściej kupowane gry łamigłówki

TOP
G3, gra logiczna Kostka Rubika PRO
TOP
Goki, gra logiczna Mastermind
4 Goki, gra logiczna Mastermind Goki
3.3/5
53,59 zł
60,99 zł
TOP
Giiker Super Cube Zabawka Interaktywna
6 Giiker Super Cube Zabawka Interaktywna  
4.8/5
117,29 zł
137,99 zł
TOP
Panon Limited, zestaw łamigłówek STEM
TOP
Goki, łamigłówka Tangram
11 Goki, łamigłówka Tangram Goki
4.7/5
14,79 zł
18,49 zł
TOP
TM TOYS, Kostka Rubika Edge
TOP
KOSTKA RUBIKA 5X5
26 KOSTKA RUBIKA 5X5 Rubik's
1/5
101,99 zł
96,89 zł

Łamigłówki

Nic tak dobrze nie rozgrzewa naszych szarych komórek, jak dobra łamigłówka. U nas znajdziesz szereg różnych tego typu gier logicznych – od klasycznych kostek Rubika, po szereg metalowych puzzli 3D, układanek magnetycznych, gier zręcznościowych i wielu innych. Będą one doskonałym prezentem dla dzieci i młodzieży – wspomogą ich prawidłowy rozwój, polepszą logiczne myślenie, a także wyćwiczą kreatywność i wyobraźnię. W naszej ofercie znajdują się proste łamigłówki już dla pierwszorocznych dzieci, jak i nieco trudniejsze, dla pociech kilkuletnich. Proponujemy również bardziej zaawansowane gry-zagadki dla nastolatków i osób dorosłych, których rozwiązanie sprawi nie lada satysfakcję. Wszystkie oferowane zestawy wykonane są z bezpiecznych, bardzo wytrzymałych materiałów, które zachwycają jakością wykonania, dzięki czemu dostarczą każdemu zabawy na wiele godzin. Sprawdź proponowane, ciekawe łamigłówki i kolorowe gry edukacyjne, które będą doskonałym prezentem dla każdego dziecka i nastolatka.
więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.