Espiro

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
Nowości
Wiek
Kolor
Materiał
Waga dziecka
  • więcej
Typ spacerówki
Kierunek jazdy
Rodzaj siedziska
Ilość kól
Rodzaj kół
Pasy bezpieczeństwa
Dostępność
Cena
Ocena
Wyczyść filtry

Espiro

Marka Espiro jest własnością Baby Design Group – firmy produkującej wysokiej jakości wózki, foteliki i inne akcesoria dla dzieci. Osoby pracujące w przedsiębiorstwie są nie tylko specjalistami, ale również rodzicami – wiedzą, czego potrzebują najmłodsi oraz ich opiekunowie. 

Wózki Espiro są zgodne z najnowszymi restrykcyjnymi wymogami europejskimi. Każda spacerówka Espiro jest poddawana licznym testom chemicznym i mechanicznym, zanim trafi do sprzedaży. Marka współpracuje także z prestiżowymi międzynarodowymi laboratoriami oraz instytucjami certyfikującymi, dbając o to, by wszystkie produkty zapewniały dzieciom bezpieczeństwo w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji.

Nowoczesne wózki Espiro

Dzięki bogatej ofercie marki każdy, kto poszukuje produktów dla najmłodszych, znajdzie coś dla siebie. Espiro Magic, Espiro Sonic Air czy Espiro Nano to tylko niektóre z najczęściej wybieranych modeli wózków spacerowych i głęboko-spacerowych. Cechują się zarówno wygodą użytkowania, jak i stylowym wyglądem. Na wyróżnienie zasługuje także kolekcja Espiro Next oraz należące do niej wózki Espiro Next Manhattan – nowoczesne, a przede wszystkim niezwykle bezpieczne modele.

Espiro Sonic to kolekcja spacerówek, które są wygodne dla dziecka, a dzięki licznym możliwościom regulacji znajdują zastosowanie podczas wielu różnych okazji. Wszystkie wózki opatrzone sygnaturą marki cechują się ergonomiczną budową oraz posiadają specjalne udogodnienia dla dzieci – między innymi poszycia wykonane z tkanin chroniących przed promieniowaniem UV.

Foteliki i krzesełka Espiro

Wózki Espiro Next to nie wszystko, co oferuje marka. Opiekunowie najmłodszych będą także zadowoleni zf bogatej oferty innych akcesoriów. Na szczególne wyróżnienie zasługują foteliki Espiro, które przed trafieniem na rynek, przechodzą obowiązkowe testy zderzeniowe i mechaniczne w laboratoriach. Wygodne i bezpieczne dziecięce siedziska samochodowe Espiro są zgodne ze wszystkimi dyrektywami europejskimi.

Wózki i foteliki nie stanowią całego asortymentu marki. Krzesełko do karmienia Espiro to akcesorium, które przyda się podczas pory obiadowej w każdym domu. Producent zadbał o to, by artykuły z tej kategorii były łatwe w montażu. Kilkupunktowe pasy bezpieczeństwa, wygodne siedziska oraz zdejmowane blaty to tylko niektóre z zalet krzesełek. Bogata i wszechstronna oferta marki Espiro z pewnością zadowoli wymagających rodziców dbających o najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich dzieci.

więcej