Filtruj
Kategorie
Maksymalne obciążenie
Kolor
Materiał
Sprzedawca
Ocena
Cena

Entelo

Entelo to ceniony polski producent krzeseł biurowych, konferencyjnych i młodzieżowych. W 2010 roku marka rozpoczęła pracę nad projektem „Dobre krzesło”, mając na celu stworzenie wysokiej jakości ergonomicznych krzeseł odpowiednio dopasowanych do kształtu ludzkiego kręgosłupa.

Dynamiczny rozwój firmy nastąpił w 2015 roku, kiedy to wprowadzono do oferty linię krzeseł tapicerowanych przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie fotele biurowe Entelo projektowane są we współpracy ze specjalistami z dziedziny zdrowia – fizjoterapeutami, ortopedami, a także naukowcami i ekspertami biomechaniki.

Krzesła Entelo

Krzesła Entelo oferują nowoczesny design oraz szeroką dostępność wzorów i kolorów. Niekwestionowaną zaletą tych mebli jest jednak ich wyjątkowa wygoda oraz kształt, który zapewnia prawidłową postawę zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Kształt krzeseł zapobiega powstawaniu wad postawy dzięki zastosowaniu najwyższych standardów w zakresie ergonomii, które sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej. Produkty Entelo są tworzone zgodnie z normą PN-EN 1729 i posiadają rozmiary dopasowane do wzrostu użytkownika.

Krzesła obrotowe Entelo

W ofercie marki dostępne są innowacyjne fotele obrotowe wyposażone w odpowiednio wyprofilowane oparcie zapewniające prawidłowe ustawienie kręgosłupa oraz mobilizujące pracę mięśni pleców.

Krzesła cechuje opływowy kształt, który zapewnia dodatkowy komfort i ochronę pleców. Wypukłe siedzisko umożliwia także ustawienie nóg i pośladków w naturalnej pozycji.

Krzesła biurowe Entelo zostały wykonane z najwyższej jakości, miękkich materiałów i cechują się solidną konstrukcją. Przeszły wiele testów i badań nad skutecznością produktu w korygowaniu wad postawy. Polecane są zarówno dzieciom do nauki i zabawy przy biurku, jak i dorosłym, którzy codziennie spędzają w pozycji siedzącej po kilka godzin. W ofercie firmy dostępne są także wygodne krzesła Entelo z podnóżkiem, który zapewnia dodatkowy komfort i wygodęm stanowiąc podparcie dla nóg.

Krzesła szkolne i konferencyjne Entelo

Marka nie ograniczyła się tylko do produkcji krzeseł obrotowych, ale poszła o krok dalej, wprowadzając do asortymentu również produkty przeznaczone do korzystania w szkole oraz w salach konferencyjnych lub na bankietach.

Dostępny jest szeroki wybór modeli, np. krzesła z podłokietnikami lub krzesła z blatem, ułatwiającym pracę lub sporządzanie notatek podczas wykładów lub szkoleń.

Krzesła biurowe Entelo cechują się stylowym i modernistycznym kształtem, dbającym o prawidłową postawę ciała podczas siedzenia i zapobiegającym powstawaniu problemów z kręgosłupem.

więcej