Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Eldom

Eldom to polska marka zajmująca się produkcją sprzętu AGD. Powstała w 1995 roku w Katowicach. Na przestrzeni dekad rozbudowywała magazyny i przestrzenie biurowe, rozszerzając jednocześnie zakres oferowanych usług. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom zmieniającego się rynku, wyjść naprzeciw potrzebom klientów i umocnić pozycję w branży. Przywołane działania odniosły oczekiwany skutek. W 2015 roku przedsiębiorstwo dołączyło do grona najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Obecnie Eldom dostarcza swoje AGD do kilku europejskich krajów, m.in. Hiszpanii, Słowacji oraz Czech. Oferuje urządzenia, których jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami.

Eldom – artykuły gospodarstwa domowego

Asortyment producenta obejmuje szereg rozmaitych artykułów gospodarstwa domowego. Znaleźć w nim można m.in. takie sprzęty jak wyciskarka wolnoobrotowa Eldom, służąca do przygotowywania soków ze świeżych warzyw i owoców, a także młynek elektryczny, toster, robot planetarny czy czajnik elektryczny Eldom. Wszystkie kuchenne akcesoria i urządzenia codziennego użytku sygnowane logiem przedsiębiorstwa spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Wprowadzone na rynek urządzenia zostały dokładnie przetestowane przed dopuszczeniem do obrotu. Posiadają świadectwo zgodności CE.

Sprzęty marki Eldom występują w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Zostały wytworzone z materiałów cechujących się wysoką odpornością na zużycie i uszkodzenia. Oferta producenta jest na tyle różnorodna, że praktycznie każdy użytkownik odnajdzie w niej produkt dostosowany do swoich indywidualnych preferencji oraz aktualnych potrzeb, a także wystroju i stylu danego wnętrza.

Eldom – nawilżacz powietrza, sprzęt do sprzątania i wiele więcej

Marka Eldom to nie tylko akcesoria gospodarstwa domowego przydatne podczas przygotowywania posiłków, ale również mnóstwo produktów służących do utrzymywania czystości w mieszkaniu, stylizacji włosów bądź dbania o urodę i dobrą kondycję całego organizmu. Co więcej, firma nie przestaje się rozwijać i stale poszerza swój asortyment. 

Eldom wytwarza m.in. nawilżacze powietrza, golarki do ubrań, wagi osobowe, trymery, pilniki do stóp, koce elektryczne wykorzystywane do łagodzenia dolegliwości bólowych pleców i stawów w przebiegu różnych chorób, wentylatory, klimatyzatory, przenośne grzejniki, a nawet lodówki turystyczne, odkurzacze i żelazka. 

więcej