Eko-deco

Filtruj
Kategorie
Dostępność
Ocena
Cena

Eko-deco

Eko-Deco to marka oferująca akcesoria do decoupage i scrapbookingu dla pasjonatów DIY. Firma powstała w 2012 roku w Częstochowie, jak piszą jej właściciele, „z pasji do rękodzieła i miłości do naturalnego środowiska”. Jej asortyment jest odpowiedzią na rosnące potrzeby wielbicieli ekologicznych materiałów i artykułów przydatnych m.in. podczas tworzenia okolicznościowych kartek i dekorowania przedmiotów, o ogromnej różnorodności kształtów i kolorów.

Eko-Deco – decoupage

W ofercie Eko-Deco znajdują się przyrządy dla początkujących i artykuły, dzięki którym specjalista doposaży swój warsztat. Wśród produktów do decoupage można znaleźć między innymi bazy do zdobienia serwetkami, takie jak drewniane szkatułki czy puzderka, a także uatrakcyjnione otworkami wyciętymi laserem zakładki do książek i podkładki pod filiżanki. Asortyment marki obejmuje ponadto kleje wodne i werniksy oraz pędzle, a przede wszystkim – serwetki i kolorowe bibułki Eko-Deco.

Eko-Deco – scrapbooking

Eko-Deco oferuje również akcesoria do scrapbookingu, czyli techniki artystycznej, która polega na tworzeniu kartek okazyjnych oraz specjalnych albumów pamiątkowych przy użyciu ozdobnego papieru. Znajdziecie tu przede wszystkim grube kartony służące jako bazy i cienkie arkusze do tworzenia ozdób. Zaopatrzycie się w jednobarwne i kolorowe bloki oraz elementy dekoracyjne, m.in. naklejki oraz wycinanki z tektury i drewna, które można pomalować na dowolny kolor. 

Służące do tworzenia wyjątkowych kartek dodatki podzielono ze względu na okazję. Dzięki temu będziecie mogli wykonać prezent bożonarodzeniowy, wielkanocny, a także przeznaczony na ślub, komunię, urodziny i nie tylko. Eko-Deco oferuje ponadto bazy do tworzenia albumów ze zdjęciami, które można podarować wyjątkowej osobie, np. z okazji ważnej rocznicy lub Dnia Matki.

Eko-Deco – akcesoria DIY dla każdego

Dużą zaletą technik rękodzielniczych jest fakt ich niepowtarzalności. Każde dzieło stworzone przy użyciu przyborów Eko-Deco do decoupage lub scrapbookingu będzie wyjątkowe. Warto pamiętać także o tym, że powstające w ten sposób kartki, pudełka, słoiki, zakładki czy inne bibeloty mogą zostać dopasowane do stylu każdego wnętrza dzięki różnorodnym wzorom ozdobnych papierów i wycinanek proponowanych przez markę. Jeśli więc chcecie podarować bliskiej osobie specjalny prezent od serca, zaopatrzcie się w akcesoria Eko-Deco i stwórzcie własnoręcznie wyjątkową pamiątkę na specjalną okazję.

więcej