Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Ecotoys

Ecotoys to polska firma specjalizująca się w tworzeniu drewnianych zabawek i akcesoriów dla dzieci. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od 2012 roku. Produkty oferowane przez Ecotoys – domek dla lalek, rowerek biegowy, leżaczek, krzesełko do karmienia i nie tylko – są kierowane do rodziców, którym zależy na tym, by ich pociechy korzystały z zabawek, które dają dużo radości, a przy tym są funkcjonalne i bezpieczne. Każdego roku na rynku pojawiają się nowe produkty Ecotoys – dobrze przemyślane i starannie wykonane w całości z drewna, zapewniające wysokie walory użytkowe.

Rower biegowy Ecotoys i inne zabawki wspierające rozwój układu ruchu

Zabawki Ecotoys są przeznaczone dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. W asortymencie marki znajdziecie nie tylko drewniane klocki, ale także jeździki i pchacze oraz inne zabawki edukacyjne wspierające rozwój układu ruchu. Flagowym produktem przedsiębiorstwa jest rower biegowy Ecotoys dedykowany maluchom od 12. do 36. miesiąca życia. Zabawka wspomaga koordynację ruchową, pozwala także rozwijać zdolność utrzymania równowagi oraz wsiadania czy zsiadania. Warto sprawdzić także pojazdy trójkołowe oraz artykuły poprawiające motorykę dzieci starszych, np. huśtawki ogrodowe 3 w 1 dla pociech w wieku od 6 miesięcy do 7 lat.

Ecotoys – kuchnia, domek dla lalek, a może drewniany warsztat?

Produkty takie jak kuchnia, domek dla lalek oraz drewniany warsztat Ecotoys są skierowane do świadomych rodziców, którzy na pierwszym miejscu stawiają rozwój oraz bezpieczeństwo swoich dzieci. Wszystkie zabawki marki posiadają odpowiednie certyfikacje oraz oznaczenia. Do ich opakowań załączono także polską instrukcję montażu i użytkowania. Asortyment Ecotoys został podzielony na różne grupy wiekowe, dzięki czemu klienci mogą bez problemu dopasować je do etapu, na którym znajduje się ich dziecko.

Krzesełko do karmienia Ecotoys – pomocne każdego dnia

Poza zabawkami edukacyjnymi oraz służącymi do wspierania rozwoju motorycznego przydatnym artykułem, który znajdziecie w ofercie marki, jest także krzesełko do karmienia Ecotoys. To akcesorium znacznie ułatwi i umili codzienne podawanie dziecku posiłków. Modele fotelików wykonanych przez tę polską markę wyróżnia nowoczesny design. Ich dodatkowe zalety to antypoślizgowe stopki, możliwość regulacji wysokości oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Warto także rozważyć zakup leżaczka, łóżeczka turystycznego, maty dla niemowlaków lub fotelika z uspokajającymi wibracjami, który pozwala dzieciom bezpiecznie odpoczywać, huśtać się oraz bawić.

więcej