Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Durex

Durex to jednoznacznie kojarzona marka – jej nazwa stała się w potocznym języku niemal synonimem prezerwatywy. Marka Durex od 2010 roku jest własnością koncernu Reckit Benckiser, a istnieje od 1929 roku, kiedy to firma London Durex Company, wcześniej sprzedająca wyroby importowane, zarejestrowała własny znak towarowy.

Od tego czasu Durex jest pionierem rozwiązań w branży bezpiecznego seksu. W latach 50. XX wieku pojawiły się pierwsze nawilżane prezerwatywy testowane elektronicznie. Około dekadę później, Durex wprowadził na rynek prezerwatywy o anatomicznym kształcie. Pomysłowe reklamy, strona internetowa, ankiety i badania na temat życia seksualnego, kampanie społeczne o bezpiecznym seksie – to także inicjatywy, w których marka Durex „wyszła przed szereg” i zainspirowała innych na rynku produktów erotycznych.

Pełen wachlarz prezerwatyw Durex

Prezerwatywy Durex są dostępne w najróżniejszych wariantach, poczynając od materiału. Gros produkcji do tradycyjne prezerwatywy lateksowe, jednak coraz popularniejsze stają się prezerwatywy bez lateksu, niezastąpione dla osób uczulonych na gumę kauczukową.

Prezerwatywy nawilżane, grube, cienkie i ultracienkie, prążkowane, w różnych rozmiarach i kształtach dopasowanych do indywidualnych potrzeb – wszystkie wyroby Durex mają jedną wspólną cechę: wysoką jakość i niezawodność, która stała się wizytówką firmy.

Żele intymne dla intensywniejszych doznań

Durex oferuje także szeroki wybór nawilżających żeli intymnych i lubrykantów. Żele intymne Durex są całkowicie bezpieczne dla organizmu i mogą być używane razem z prezerwatywami, ponieważ nie zawierają tłuszczy ani olejów mineralnych. To ważne, ponieważ tylko lubrykanty na bazie wody lub silikonu nie uszkadzają lateksu i innych materiałów, z których wyrabiane są prezerwatywy.

Aby urozmaicić życie erotyczne, żele nawilżające Durex są dostępne w całej gamie smaków i zapachów, a także z dodatkiem substancji rozgrzewających, chłodzących lub łagodzących.

Bezpieczeństwo i przyjemność seksu z dostawą do domu

Prezerwatywy Durex, a także lubrykanty, masażery intymne i inne wyroby są do kupienia nie tylko w aptekach i drogeriach, ale także w sklepach internetowych. Sprzedaż wysyłkowa od zaufanego dostawcy ma szereg zalet: pozwala spokojnie zapoznać się z pełną ofertą i bez pośpiechu wybrać najlepsze dla siebie produkty.

Dla wielu osób jest to także rozwiązanie oszczędzające skrępowania, które często pojawia się przy zakupach osobistych. Wysyłka w dyskretnym opakowaniu, dostawa do paczkomatu lub wprost do drzwi domu, to doskonały sposób, aby swobodnie i spokojnie cieszyć się zakupami wyrobów marki Durex.

więcej