Dreambaby

Filtruj
Kategorie
Płeć
Wiek
Kolor
Cena
Ocena klientów
Dostępność

Dreambaby

Dreambaby to firma, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów zabezpieczających i pielęgnacyjnych dla dzieci. W jej ofercie znajdują się produkty takie jak chroniąca pociechę przed szkodliwym działaniem promieni UV roleta Dreambaby do samochodu oraz zestawy bramek ochronnych Dreambaby. W asortymencie marki znaleźć można także blokadę obrotową do sprzętu AGD, która pasuje do większości pieców, zmywarek, suszarek, pralek, a także innych urządzeń domowych, które mogłyby narazić malucha na niebezpieczeństwo.

W ofercie firmy znajduje się także przydatne podczas podróży akcesorium Dreambaby, lusterko samochodowe, umożliwiające obserwację dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy. Lusterko wyposażono w regulowane ramię obrotowe oraz proste zapięcie.

Bramka Dreambaby

Aby uchronić dziecko przed ewentualnym wypadkiem w domu, warto sięgnąć po produkty z asortymentu Dreambaby. Bramka bezpieczeństwa uniemożliwi wejście na stopnie schodów lub zablokuje dostęp do wybranych pomieszczeń. Jest montowana rozporowo, w związku czym jej instalacja nie wymaga kucia ściany. W ofercie producenta znalazł się także model zwijany, czyli Dreambaby bramka Roll Up, który służy do ochrony przejść w domu. Może być stosowana także do ograniczania dostępu do różnych pomieszczeń zwierzętom domowym.

Zabezpieczenia do szafek Dreambaby

Co jeszcze można znaleźć w ofercie Dreambaby? Zabezpieczenia na szafki, takie jak Dreambaby zatrzask zabezpieczający, to gadżety bardzo łatwe w instalacji. Można je zamontować w górnej części drzwiczek lub szuflady, a także, opcjonalnie, na boku mebla. Takie rozwiązanie zapewnia dorosłym łatwy dostęp do produktów znajdujących się w środku, uniemożliwiając jednocześnie dziecku otwieranie i zamykanie szafki.

Przydatnym produktem marki okazuje się w wielu domach także Dreambaby Mag Lock, czyli magnetyczne zamknięcie. Gadżet można zamontować, podobnie jak zatrzaski, w szafce lub szufladzie. Dostęp do wnętrza zostaje dla dziecka ograniczony z powodu silnego działania zamka magnesowego, natomiast dorośli mogą skorzystać ze specjalnego kluczyka dołączonego do zestawu Dreambaby. Magnetyczne zamknięcie da się z łatwością zdemontować, gdy maluch podrośnie.

Poza zabezpieczeniami do szafek i przejść marka oferuje także inne akcesoria, które odpowiadają potrzebom rodziców. Ich zastosowanie w życiu codziennym pozwala stworzyć bezpieczne i przyjazne otoczenie dla najmłodszych pociech.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Dreambaby